Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jó ez a nadrágpelenka a...

Jó ez a nadrágpelenka a szülés utáni vérzésre?

Figyelt kérdés
[link]

dec. 23. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanezt használtam. Nagyon kényelmes volt.
dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nyilván a vérzés mennyiségétől is függ, de mennyit bírt kb? Csere miatt kérdezem.☺️
dec. 23. 20:55
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanúgy érdemes cserélni, mint minden más betétet. Függetlenül attól, hogy mit bír máskor is cserélsz 2-3 óránként kivéve éjjel, nem? Ugyanez lesz igaz a baba pelenkájára is btw...
dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

3# A kérdező gondolom arra kíváncsi másnak mennyire hamar telt be...jó isten..


Kérdező,szerintem ezt nem lehet tudni. Nekem az első napokba volt,hogy 20 perc alatt is majdnem átáztam,és volt hogy órákig bírta volna.

dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4, ahogy ő is írta, pont azt nem lehet megmondani.
dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen egyéni kinek mennyi lesz a vérzés. A kórházban én is pelenkában voltam, mert kényelmes volt főleg a gátseb miatt, de a vérzés mennyiségét simán bírta volna egy normál méretű betét, én nem véreztem jobban mint egy sima menstruációkor.

(Egy pelenka kb 3 napot kibírt volna ha azt számolom mikor lett volna tele..)

dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb olyan volt, mint egy erősebb menstruáció a vérzés. Én ugyan nem pelenkát használtam, hanem ilyen nagyobb tena betétet, de azok sose teltek meg. Vittem bőven, napközben inkább sűrűbben cseréltem, éjjel meg bírta sokáig. De ja ez változó. Szobatársamnak állandóan megteltek, ő kb az első nap végig azért cserélt mert megtelt neki.
dec. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az elso naptol kezdve tisztasagi betet (!) eleg volt.

Nem mindenkibol omlik a ver.

dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha valamilyen okból császár lesz, ez kényelmesebb mint a betét bugyi kombó. Az meg hogy mennyit vérzel, nem lehet tudni. De ezeknek elég nagy a nedvszívóképessége.
dec. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ez tök fölösleges, én sima éjszakai betéttel elvoltam az első pár napban mindegyik gyerekkel, kb egy hét után már csak tisztasági kellett.
dec. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!