Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ürülő vér tényleg...

Szülés után ürülő vér tényleg elviselhetetlenül büdös?

Figyelt kérdés
Első szülésem lesz, barátnőm szerint nem sima vérszagú, mint menstruációkor, hanem kegyetlenül büdös. Félek tőle, mert túlszenzitív vagyok a szagokra és hajlamos vagyok rossz szagnál hányni egy bizonyos ingerszint elérésekor.
dec. 26. 21:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Én nem éreztem, hogy különösen büdös volna.
dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Valóban más szagú, de nem mondanám elviselhetetlenül büdösnek. Sőt! Azt mondják, ha büdös, az nem jelent jót, úgy, mint a folyásnál sem.
dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy kegyetlenül vagy elviselhetetlenül büdös. Ha mégis az, akkor ott valami baj van.
dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem különösen büdös.
dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha elviselhetetlenül büdös, az baj. De amúgy nincs kellemes szaga, az biztos. De a mensruációs vér sem sima vérszagú, ahhoz hasonló.
dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Anyukám mesélte,hogy miután szült és már a szobában volt a többi friss anyukával,mindig jött a doki,és egy csipesszel vattát mártott a véres betétjükre.

És megszagolta. Az összes nőét!

Ugyanis ha a vér büdösödik,az nagyon nagy baj.


Szóval alapesetben nem büdös.

dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Én sem mondom büdösnek.

Én 2x szültem, mind a 2x kb az első nap, amikor ömlött, akkor ereztem a szagát, sima vér szagot. Utána semmit.

dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
Hát nekem 3szor volt császárom, de azt a szagot soha nem felejtem el, ami belőlem folyt. Soha nem volt gondom, tehát nem azért volt büdös, de én is utáltam a szagát. Eddigi életemben csak akkor éreztem ilyen szagot, és bizony büdi.
dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem
dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt a megfelelő szó, a jellegzetes. Nem büdös, nem is kellemes.
dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!