Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni igazán kelleme...

Mit lehet tenni igazán kellemetlen szagú szinte már elviselhetetlen büdös láb szag ellen ??(nem gombás fertőzés van szó)

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok,kb 3hónapja szenvedek a kellemetlen szagú lábbal. Cipőbe és papucsban is nagyon durván büdös a lábam és sokan is érzik ezt.(Leirhatatlanul kellemetlen egy érzés!)

A börgyógyász 3hete megnézte azt mondta nincs szemmmel látható bőrhámlásom,kiütés és még csak viszkedni sem viszket a lábom,azaz nem gombás.

De nem is szokot izzadni sem,hogy legalább arra ráfoghatnám a problémám.

Új magas pamut tartalmú zoknikat is vettem kb amióta jelentkezett nállam a probléma,szóval gyakori zoknicsere,új jó minőségű cipő, lábizzadásgátló krém és spray használat,sokan a bambusz zoknikra esküdnek így próba szerencse de az sem volt be.

Ecetes láb fürdő napi 2xszer,rendszeres köröm vágás,e melett a cipőmbe minden 2naponta este egy kis szódabikarbónát is zórok de ennek se nagyon volt hatása.

Az étkezésem ugyan olyan mint mindig.

Mivel nem izzad a lábam,arra sem lehet rá fogni a szagot,ebből adódoan kezdek félni,miszerint mi van ha más próbléma álhat a dolog háterében?Ha igen mi lehet az?Bőrgyogyszomon kivül ezzel a próblémával kihez tudnék még fordulni?

Régen kb 5-6éve volt lábgombám,strandon sokat jártam mezitláb ott végül hámmlott kissé a bőr,viszketet és akkor is szaga volt de konkrétan gomba volt!Jelenleg a probléma fennállása óta egyik tünetem sincs!De még csak strandon sem jártam legaláb 2éve.

Valakinek valami megoldás?

Már emberek közé nincs kedvem járni annyira szégyenlem magam a reakciójuk után.

Mivel komoly a gond igy komoly valamire használható válaszokat szeretnék emberek!Előre is köszööm mindenkinek.


2023. júl. 15. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mielött felveszel zoknit, cipőt hintőporral dörzsöld ve a lábad, az segít. De vannak erre gyógyszertárban különböző cuccok amik hasznosak lehetnek.
2023. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]



Egész pontosan ezt is használtam közel 1hónapon keresztül.Semmit nem segitett.

2023. júl. 15. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Naturland lábizzadás elleni spray a legjobb.
2023. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2023. júl. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!