Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány napig jöhet a nyákdugó?...

Hány napig jöhet a nyákdugó? Köröm nagyságú színtelen kocsonyás valami jön belőlem 3. napja, naponta 2 alkalommal, amikor nagy wc-zem.

Figyelt kérdés
Előzőleg írtam, hogy tegnap óta 3 ujjnyira ki is vagyok tágulva, de semmi komolyabb fájásom nincs. Napi 2 jósló, és ennyi. 37 hetes vagyok. Normális ez a massza? Folyásom nincsen.
2009. jan. 3. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
szia mindárt szülsz, dokinál mikor voltál??Lhete nagyon kevés fájással tágulsz
2009. jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a dokinál, csinált ctg-t, utána megvizsgált, és akkor mondta, hogy 3 ujjnyira kivagyok tágulva, de nem mondta, hogy csináljak valamit, vagy figyeljek. Sajnos nem mondtam neki ezt a kocsonyás masszát, mert csak a heti rutin vizsgáltra mentem, és mindenki azt mondta nekem eddig, hogy a nyákdugó rózsaszínes vagy barnás, ezért sem hoztam szóba. De ha egyszer nincsenek fájásaim?
2009. jan. 4. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

vannak szerencsések akiknek nincsenek:)na de nyákdugó lehet átlátszó is....

Amúgy észre fogod venni ha szülsz tuti...azért pakloj össze:)én is épp 37 hetesen szültem előtte nap dokinál még totál zárva voltam

2009. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szia ha csak körömnyi, akkor nincs gond, nem kell rögtön kórházba futni.

Ha a fájások erősödnek, és rendszereződnek, akkor már igen. Vagy ha a "folyás" erősödik.

Első válaszolónak: jó hogy mindjárt szül, hisz 37 hetes :D.


2 gyerekes

2009. jan. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából azt várom, hogy egyáltalán legyenek fájásaim, nemhogy erősödjenek :)Össze vagyok a tegnapi hír hallatára pakolva :) Egyszer előbb utóbb csak észreveszem, hogy szülök, ha már csak arról is, hogy már kint van a feje :)
2009. jan. 4. 00:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 4 napig folyamatosan jött a nyákdugó, aztán baba lett belőle :)

Hamarosan te is találkozhatsz a babáddal!!! Drukk!

2009. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!