Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak olyan fájàsok, amik...

Vannak olyan fájàsok, amik osszehúzzàk a hasat,mint egy görcs, de nem járnak fájdalommal, mégis a szülés indulásàt jelzik?

Figyelt kérdés

Egész éjjel ilyeneket érzek, de császármetszésem lenne a hétvégén és igazából fogalmam sincs, hogy mik ezek. Néha fáj a derakam is, meg többször kellett már wc-re is mennem, bár az az utóbbi hetekben is volt (az éjjeli wc látogatatàs nagy dolog miatt) meg ugye itt vannak ezek a keményedések, vagy nem is tudom minek nevezzem őket. De nincs rendszer bennük, nem fájnak , csak kellemetlen. Késő este kezdődött egyébként.

38+4 vagyok ma szóval igazából bármi is lehet, de jobban örülnék, ha maradna a program császár időpontja. Ha esetleg beindulna a folyamat, ugye akkor is császár van attól, hogy mondjuk nekem iksz percenként fájàsaim vannak? Van papírom a császárról, indokom is rá és a kórház rendszerében is benne van az időpont. Most ez a legnagyobb félelmem, hogy hagynak esetleg szenvedni, mire a császárra bekerülök.


jan. 31. 05:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia nem.szoktak. ha elinful is bemész és amint szabad a műtő már tolnak is be!

Ha nimcs rendszer valószínű csak fronttól keményedés!

jan. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia. Akkor nem kukacoskodnak, hogy beindult szüléssel megyek császárra. Akkor jó.

Hát semmi rendszer nincs benne meg nem is fáj, csak tényleg olyan húzó érzés és kemény lesz felül a hasam. De most egész sokszor van, bár a derékfájás elmúlt. Tegnap voltam NST-n+ megultrahangozott a dokim és utána van ,hogy egy napig kicsit fàjdogàl a hasam. Lehet most is ennyi az ok. Jó lenne a kiírt császáros időpontig kihúzni, az már csak pár nap.

jan. 31. 07:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer így indult. Keményedett a hasam, de nem fájt! Viszont tűpontosan, rendszeresen ismétlődtek.
jan. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem mostanra elmúlt. Remélem nem indul előbb,mint a császár időpontja.
jan. 31. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!