Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüles alatt szerzett serüles...

Szüles alatt szerzett serüles ami csak szüles utan derült ki?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi, hogy volt-e valakinek szüles közben szerzett serülese. Olyanra gondolok amiben eltört a csont, meghuzodott / elszakadt inak vagy izom. Aminek következteben a hazas elet nagyon de nagyon fajdalmassa valt es meg 2 evvel a szüles utan is faj. Esetleg olyan erzes a hüvelyben mintha benne lenne valami vagy be lenne gyulladva.

Ha valakinek volt ilyen mi volt a problemaja?



#trauma #Felepüles
febr. 1. 05:32
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Pszichés probléma?
febr. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen erre en is gondoltam amikor meg 6 honappal sem lett jobb. Utana atgondoltam az eletemet, hogy nem- e esetleg valami nincs rendben. De minden rendben van.
febr. 1. 06:20
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Igaza van az elsőnek.

Nálam is az volt, semmi fizikai

febr. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogyan jöttel ra es hogyan ‚orvosoltad‘ magadnak a problemat?
febr. 1. 06:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Császárom volt,de előtte vajúdtam 11 órát. Úgy kezdődött, hogy elfolyt otthon a magzatvíz.


Mikor már újrakezdtük a férjemmel a házaséletet,akkor vettem észre,hogy a hüvelybemenet jobb oldala rendkívül fájdalmas lett. Konkrétan nagyon fájt a behatolás.


Voltam vele dokinál,aki a császár alatti jódos hüvelyöblítésre,meg mindenfélére fogta a dolgot,de természetesen utólag már nem deríthető ki,mi okozta.


Évekig szenvedtem vele.

febr. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valszodat kedves #5.

hogy ha megkerdezhetem, mennyi idövel lett jobb a hazas elet?

febr. 1. 06:51
 7/10 anonim ***** válasza:
13%

Elváltam és új életet kezdtem. Egyik napról a másikra megoldódott a probléma, azóta sem fáj a sex.

#3

febr. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok. Kellett hozzá 5-6 év.
febr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy minden menzesz tünetem eltűnt, a libidómmal együtt. Egy alig alvó baba mellett nem tűnt annyira fel, de egy év után már fura volt, hogy másnak már pár hónap után beindul a cikkusa, nekem semmi. Voltam nőgyógyásznál, semmi gond.

Aztán egy év múlva sem találtak semmit. Mikor teszt szerettünk volna, küzdöttünk rendesen és a második császár közben derült ki, hogy az első műtét során rosszul raktak össze és összenövések alakultak ki. Másodszor "nagytakarítást" végeztek és elvileg újra normális vagyok belül, de már eszemben sincs újra belevágni.a második műtét után a ciklusom és a libidóm is helyreállt.

febr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőmnek hólyag- és végbélsérve lett. A harmadik orvos foglalkozott vele érdemben.

Imtimtornával, és valami elektromos stimulációs géppel sikerült élhetőbb állapotra hozni magát.

febr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!