Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 12hetes vagyok idáig rendszere...

12hetes vagyok idáig rendszeresen dohanyoztam. Most derült ki h babát várok. Arthatot a babának? Ma megyek uh rá.

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Természetesen igen.
2019. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem lesz baj. Mostmár figyelj oda magadra.
2019. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem, csak most már ne gyújtsál rá.

Amíg nem tudják, hogy terhesek sokan csinálnak olyat, amit utána már nyilván nem csinálnak, pl. alkohol.

2019. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Én pszichiátriai gyógyszert szedtem (Quetiapine). De mikor megtudtam a babát, többet nem vettem be.
2019. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
hahó emberek..12 hetes koráig dohányzott..
2019. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Es,utolso? A dohányzás árthat a magzatnak. Nem 100% hogy fog és nyilván jobb, ha nem dohányzik, de mivel eddig nem vette eszre, hogy terhes, nem tud mit csinalni
2019. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

Kimaradt a vérzése,de nem gondolta,hogy terhes..Le lehet pontozni,de szerintem nem túl hihető.

Inkább arra kíváncsi a kérdező,hogy mennyit árthat a babának,ha nem él benne az a bizonyos anyai ösztön,hogy védjük a magzatunkat.

Nos,reméljük nem lesz baja,mert a gyógyszert is fizethetjük neki..

2019. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó!


1, Hol írta, hogy kimaradt a vérzése ? Tudod van olyan is,amikor a terhes nőnél vérzés jelentkezik a normális menstruáció idejében.


2, Ha nem tudja, hogy terhes, ugyan milyen anyai ösztöne védené a számára nem létező magzatot ?


3, Most pont az fáj, ha egy dohányzás miatt károsodottan született babának a gyógyszerét fizetni kell? Inkább fájjon az, amikor egy alkesz majatultetest kap, egy lancdohanyos új tüdőt, vagy a vegstadiumos rakos, aki egyértelműen menthetetlen még kap egy félmilliós kemoterápiát

2019. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma mész uh-ra honnan tudod hogy 12 hetes vagy?
2019. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
6-os..A kérdés, hogy árthatott-e a babának..és mindenki bőszen írja, hogy ááá nem, tuti semmi baja..Én írtam, hogy természetesen igen, árthatott, és én vagyok lepontozva.. Viccesek vagytok.
2019. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!