Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 napja 37-hez közeli,vagy...

3 napja 37-hez közeli,vagy 37,3-ig felmenő testhőmérséklet császár után normális?

Figyelt kérdés
Hétfőn volt a császármetszésem és sajnos péntekig nem indult meg a tejtermelés. Pénteken viszont elkezdődött és 37,6-ig felment a hőm, a védőnő meg mondta, ha 38-ig felmenne, korhazba KELL menni. Tegnap és ma is nyomott vagyok (császár óta nem sokat aludtam, bababarát kórházban voltam, itthon meg csak a férjem van és ő dolgozik napközben, így minden rám marad, ő csak este tud segíteni) a hőm 36,5 és és 37,3 között mozog. Fejem a mellem , mert a babám nem tud szopni, de már egyre nagyobb mennyiségek vannak ,amiket fejni tudok. Hallottam, hogy a tejbelövelléskor lehet magasabb a testhőmérséklet, de nem tudom, hogy ez mennyire normális, ha napokig is eltart? Lázam persze nincs. Pénteken a doki nézte a sebem és manuális hüvelyi vizsgálat is volt, mindent rendben talált, tehát nem hinném, hogy fertőzés állna a háttérben, már a vérzésem is sokkal kevesebb és alig darabos. A sebem már egyre kevésbé fáj. Csütörtökön kell mennem varratszedésre. Volt más is így ezzel az emelkedett hőmérséklettel? Vagy ez normális ilyenkor?
febr. 11. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

A nagy hasi mutettol messze all.

20 perces rutinmutet, altatas nelkul, 5 centis heg.

Kulfoldon pl. a csaszar utan par oraval lehet hazamenni ( Nyugat Europaban szultem csaszarral, 9 ora mulva mar otthon voltunk ).

Izmot nem vagnak, erek kozeleben nincsenek, a nagy hasi mutet nem ez :)

febr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Izmot nem vágnak 11-es Magyarországon se évek óta. Spinális érzéstelenitőt adnak. A sürgősseginél van néha altatás. És én nem vagyok eüs de kizártnak tartom, hogy valaki ezt sima kis mütétnek mondja. Rutinműtét igaz, de nagy hasi műtét. A méhhez be kell jutni ahoz át kell menni a bőrön meg csomó rétegen. Nem kézrátéttel szedik ki a gyereket. Nekem is van külföldi ismerösöm. Ugyanazt mesélte mit csináltak vele, mint velem és 3 év volt a különbség. Annyi max ami más, hogy ha nincs semmi külföldön hamarabb haza lehet menni. De hogy egy császár műtétre valaki azt mondja kis műtét. Egy anyajegy leszedése az nem ez. Arról meg ne is beszéljünk, hogy 5 centin hogy férne már ki egy normál méretű baba.
febr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

11! Hát jó lesz az közel 20cm -es vágásnak is, maradjunk annyiban, de ha nem hiszed, szívesen rakok fel róla képet...

Amúgy alapból a gerincérzéstelenítő sem egy veszélytelen dolog, és ahogy az utolsó is írja, csomó réteget vágnak át. Valamiért több mint egy hét mire a varratokat kiszedik, ha csak egy elvágott ujjrol lenne szó, akkor nyilván nem így lenne. és rohadtul fáj utána is és most ennyi nap után is és még sokáig fog is, szóval ne mondjuk már, hogy ez egy kisműtét. Oké, rutinnak rutin műtét, ahogy pl egy vakbél műtét is, de azután is pihenni kell jó sokat, itt meg nem lehet, mert ott a baba akit mellette el kell látni.

febr. 12. 14:34
 14/14 A kérdező kommentje:
Ja és izmot nem vágnak? Mert a méhizomzat az nem izom amúgy? Tök jó, ha neked 5cm-en kifért w gyereked, az én 3170grammos kislányom nem, és a többi anyuka babája sem. Ja és azért az a 20 perc is háromnegyed óra, más, hogy a szerektől amiket kapsz, jobban repül az idő.
febr. 12. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!