Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Kedden volt terhességmegszakításom (nem önszántamból, elment a babám…) a 11. héten. Akkor aznap még véreztem kicsit, azóta csak barnázásom van ami nagyon minimális. Tegnap viszont 1-2 órán keresztül a testhőmérsékletem kereken 37 °C volt, de nem járt vele egyéb más tünet. Fájdalmam kb semmi, utoljára a műtét utáni órákban volt, csak néha ritkán megfájdul picit menstruációs fájdalomhoz hasonlóan a hasam. Szerintetek van okom aggódni? Ha ez ma is folytatódik nyilván visszamegyek a kórházba, csak szeretném tudni hogy ez jelezhet-e bajt a fájdalommentesség ellenére.🙏🏻

nov. 17. 07:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy elég sokat sírok azóta, nagyon megviselt vagyok lelkileg, ennyire szerintem még sosem fogtam padlót. Ebből kifolyólag mivel nincs testi fájdalmam megfordult a fejemben, hogy ez is befolyásolhatja a testhőmérsékletem alakulását.
nov. 17. 07:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A 37 fok még szinte hőemelkedésnek is alig számít, ha egyáltalán.

ha nincsen erősebb, vagy erősödő vérzés és fájdalom, láz, akkor ez a természetes gyógyulási folyamat része, hiszen még csak 3 nap telt el a műszeres befejezés óta.

Sajnálom a történteket és jobbulást kívánok, de a 37 fokos hővel nem kell orvoshoz, nopláne kórházba szaladgálni, teljesen felesleges, ez nem is "tünet", gyulladás, egyéb komplikáció esetén ennél sokkal jelentősebben emelkedne a testhőd is. Hivatalosan a 37 fok orvosilag sem hőemelkedés, mégis mi dolgod lenne vele a kórházban. próbálj megnyugodni és pihenni, a leírásod alapján szépen gyógyulsz, nincs semmi olyan panaszod, ami aggodalomra adhatna okot.

nov. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, megnyugodtam!🥺 Már nagyon megijedtem és ígyis borzalmas lett az alvásom a történtek miatt, de emellett most az éjjel alig sikerült aludnom kb. 1 órát és az interneten lévő információkat bújtam ezzel kapcsolatban.
nov. 17. 08:02
 4/4 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy a páromnak tegnap szintén hőemelkedése volt, az egyik kollégája hőemelkedéssel/megfázással volt

bent dolgozni.Remélem, hogy esetleg “csak” összeszedtem valami kis betegséget.🥺

nov. 17. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!