Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+2 napos terhes vagyok,de...

5+2 napos terhes vagyok,de orvosnál még nem voltam.Mellfeszülèsen és a magas testhőmérsékleten kívűl nincs egyèb tünetem. Ugye nem kell aggódnom amiatt,hogy még csak “ennyit” érzek a terhessègből?

Figyelt kérdés

febr. 1. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
6hét elött az ég egy adta világon nem éreztem semmi tünetet.Nemjött meg a menstruációm, annyi. Nyugi teljesen normális. Ne szaladj orvoshoz még nem lát úgy sem semmit. Örülj hogy nincs tüneted nekem a 6.héttől súlyos hányás rosszullét következett.
febr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy îrtál. 2 hét múlva megyek,legalabbis azt mondta a doki,hogy korábban ne menjek.

Neked pedig kitartást!:-)

febr. 1. 09:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem mellfeszülés is alig volt, most meg már az sincs. Kezdek mar megőrülni attól, hogy tuti baj van. 11hetes lennék.
febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a két hét mulva tökéletes menned :) Azóta már megszültem januárban 👶

Neked kívánok könnyű terhességet 🩷#1

febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hihetetlen,hogy sokunknak ennyire nincsenek tünetei.
febr. 1. 10:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennyi sem volt, az ég világon semmi
febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagynéném egyetlen tünete az volt hogy hatalmasra duzzadtak a mellei, semmi több.
febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt nem bánnám😀
febr. 3. 11:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem senki. XD Persze ahogy lépett tovább az időben ő is kívánós lett nagyon, meg vizesedett kicsit, meg a végét szerintem egy kismama se viseli túl könnyen, de tök normális ha az elején kb. Semmilyen tünet nincs.
febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kémiai terhességem, ami fel sem tűnt amíg nem késett pár napot. Nagyon erős PMS tüneteim vannak mindig, szóval ha így indulna egy egészséges terhesség is esetemben nem tudnám be terhestünetnek, várnám, hogy megjöjjön.
febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!