Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg akarja indítani a szülést?

Meg akarja indítani a szülést?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 37+5 hetes terhes vagyok. A héten voltam a magándokimnál, következő időpontom 26.-ra van hozzá. Azt mondta ha addig nem indul meg a szülésem megbeszéljük a kórházba való befekfést.

Na most kérdeztem tőle hogy miért, mikor stb de azt mondta erről majd 26.-án beszélünk.

Viszont engem megöl a kíváncsiság és az idegesség is hogy igazából miért is kellene befeküdnöm mikor teljesen problémamentes terhességem van. Se cukrom, se magas vérnyomásom, nem is híztam 10 kilót se terhesség alatt, elhízott se vagyok, a baba úgy fekszik ahogy kell neki stb.

Szerintetek meg akarná indítani a szülést? Volt akit "indok" nélkül befektetett a doki? Kicsit parázok attól hogy indítsa, jobb szeretném ha magától indulna meg mert arra "nem számítok".. értitek. Most ezzel teljesen felborította a "lelki békémet". A babám is egészséges igaz talán egy kicsit kicsi a korához képest (ultrahang ez derült ki) de azt mondta a dokim és a vizsgáló orvos is hogy nem jelentősen kisebb.



febr. 18. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi van a leleteden? Általában az szokott gyakoribb ok lenni az indításra, ha a méhlepény el van meszesedve, nem jól látja már el a feladatát, a baba nem fejlődik jól. Illetve az áramlással is gond van.



Hol tervezel szülni? Mert ha államiban, gondolom, nem kockáztat a doki azzal, hogy nála szülj "borítékosért". Mert ezen kívül mi oka lenne indok nélkül az indításnak?

febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell befeküdnöd, ha nem indokolt.
febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meg akarja indítani. Én is találkoztam több olyan orvossal is, aki szerint ha 40+0 nincs kint a baba, úristen de azonnal ki kell szedni. Ha ezt akarja, utasítsd vissza. Nem kell se befeküdnöd, se indítani, ha nem akarod.
febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A lepényem még csak 1 fokban érett. Zárt a méhszáj is. Minden "tökéletes" a leleten. Max ez hogy egy kicsivel kissebb a baba.


Állami kórházban szülök, de nem ott ahová tartozom hanem ahol a dokim a főorvos.

febr. 18. 16:08
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as, hát pedig amúgy hidd el van, nem a kórházba adod oda az összeget hanem a magánrendelésén, ott meg aztán senki nem tud semmit. (Sajnos nem 1 ilyenről tudok ismerősi körben is.) Pedig én is úgy gondoltam hogy ennek végképp lőttek de nem.
febr. 18. 16:10
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

#5


Úgy tudom, ez azért necces, mert ha látják, ki végezte a terhesgondozásod a leleteiden (amiknek fent kell lennie EESZT-en), és annál szülsz, az már szabálytalan, hisz felveti a gyanút, hogy kijátszottátok a fogadott orvosra vonatkozó tilalmat.

febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"3-as, hát pedig amúgy hidd el van, nem a kórházba adod oda az összeget hanem a magánrendelésén, ott meg aztán senki nem tud semmit."


Senki nem kötelezi rá, hogy adjon. Egyébként adni és elfogadni is illegális. Én anno 2000 ft miatt is le lettem szúrva magánrendelésen, mert azt mondtam, hogy nem kérek vissza a 20 ezresből.

febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kötelezi rá őket senki stb. Csak mondtam hogy sajnos még így is van ilyen.
febr. 18. 18:01
 9/10 A kérdező kommentje:
Eddig én is abban a hitben voltam hogy ez teljesen megszűnt, sőt én úgy vagyok vele hogy járok a magánrendelésre ott hagyok csomó pénzt főleg most így az utolsó hetekben, szóval megfizetem őt így is elég rendesen... Nemhogy még pluszban sunyiba adjak is 100.000 felett..
febr. 18. 18:04
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ha úgy érzed, erre megy ki a játék, én az utolsó 1-2 hétben kórházba járnék vizsgálatra.

Biztos, hogy nem hagynám, hogy hamarabb kikergesse belőlem a gyereket, és még ezért a markát tartsa.

febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!