Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szültem 5 hete. Ez...

Császárral szültem 5 hete. Ez még normális?

Figyelt kérdés
Kb egy hete már csak ilyen sötét citromsárga volt a folyàsom császár után és elég volt a tisztasági betét is. Ma viszont visszatért ez a halvány tejes kávé színű folyás, szintén olyan kevés mennyiségű, hogy elég a tisztasági betét. Ez vajon normális? Szaga, állaga, normális, mennyisége kevés és van, hogy csak nagyon minimális van. De miért tért vissza ez a színű, ha már majdnem elmúlt? Másnak is volt így?
márc. 6. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ne aggódj.
márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Normális ! A méhed folyamatosan tisztítja magát, az a barna valami az a betadin amivel kifertőtlenítették a mindent is odabent :)

Azért van a 6 hét, addig normális még ha rendesen véreznél azis.

márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Két császárom volt, mindkétszer előfordult ez a jelenség.
márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kettes. Hát nem hinném,hogy betadine, inkább olyan mint mikor múlik el a menzesz és már nem vér jön, hanem olyan barnás. Meg ha betadine lenne, akkor nem lett volna Szerintem napokig citromsárga a folyás.

Egyes, köszi 🙂!

Hármas, és neked mennyi idő volt, mire helyre állt a sima fehérfolyásod?

márc. 6. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyermekágyi vérzés ilyen, eleinte ugye smpiros, majd barnás, rózsaszínes, sárgás... Ahogy tisztul a méhed egyre kevesebb és színtelenebb lesz, teljesen normális nyugi 🙂. Teljesen mindegy, hogy császár vagy sima, nem a betadin színezi el, sima szülésnél is ugyan ilyen.
márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ötös, én sem hittem, hogy a betadine a ludas 🙂. Csak már jó lenne végre újra sima normális folyassal lenni . De akkor ez még idő.
márc. 6. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. 6-8 hét simán lehet a gyermekágy. Tankönyv szerint ugye 6, de nekem a második szülésnél a 8.hétre múlt el teljesen (az első az 6. hétre). Igaz a végén, az utolsó héten már csak ez a sárgás folyás volt. Még az is teljesen normális, ha eddig eltart. Minden szülés egyedi, ahogy a gyógyulás is. Ez a sárgás már a vége 🙂.
márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi 🙂
márc. 6. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!