Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szültem, és még 3...

Császárral szültem, és még 3 hónappal utána is vannak alhasi diszkomfort érzéseim. Másnál is van ilyen? Normális ez így?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha enyhe sebfájdalmat éreznék még, de valahol belül. Nem tudom jobban leírni.

Nem kifejezett fájdalom ez, hanem 'érzem a méhemnél az alhasam' pedig normális esetben nem érzi belül a szerveit az ember...

Egyáltalán nem vészes. Simán ellátok tőle mindent: emelgetek, sportolok; de mégis van egyfajta diszkomfort, nem érzem magam úgy, mintha nem történt volna semmi.

Szerintetek ez így még rendben van?

8 héttel császár után voltam kontrollon, akkor még vérezgettem kicsit, de az orvos rendben talált mindent.


2018. okt. 2. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 10 hónapja szültem császárral. Még mindig van neha hogy bele bele hasit valami fájdalom érzés ami jön megy. Doki 3x látta eddig mindig rendben volt. Elvileg ez normális mert ugye ott az vágtak elég sok mindent.
2018. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tök normális. A 100%-os visszarendeződéshez egy év kell a testnek. Attól még gyógyult vagy és minden rendben, de kell az idő a testnek.
2018. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem volt
2018. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem két császárom volt,soha nem volt semmi.
2018. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen hónapokig. Sőt, pl wc-zésnél "nagydolognál" kifejezetten fájt. Azt hittem ez már örökre így marad. De idővel elmúlt. Én azt javaslom, hogy adj neki egy évet. Ha az után is marad vissza valami, akkor érdemes orvost felkeresni.
2018. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!