Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indult be valakinek a szülése...

Indult be valakinek a szülése orvosi kézi vizsgálattól?

Figyelt kérdés

40+4 hetes vagyok, ma megvizsgált a doki NAGYON, azóta barnázok. De szólt előre, hogy valószínű ez lesz.

A méhszáj még zárt.

Lehet ebből valami mostanában?


2010. okt. 26. 16:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Eddig mikor nézte a méhszájamat, semmit nem éreztem belőle.

De most kb a szememen át dugta ki a kezét, annyira felnyúlt. Ilyenkor már direkt csinálják a dokik, hátha beindítanak valamit... Ha úgy áll a dolog, még a magzatvíz is elfolyhat egy vizsgálattól...

Hogy őszinte legyek, már nem zavar, hogy fáj a vizsgálat, csak mennék már szülni.

2010. okt. 27. 21:12
 12/19 anonim ***** válasza:

En vagyok aki holnap megy a stressz tesztre...

Jo lenne tudni, mi van veled es mikor bujik ki a Kicsiked.

En is leirom ha holnap meg hazajovok, hogy mi volt....ha nem...akkor majd akkor mikor hazajovok....

2010. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

[link]


Szia, itt mindent megtudhatsz a ctg/nst-ről (stessz teszt). Én 2 naponta járok ilyen vizsgálatra.

40+6 napos vagyok. Az éjjel már éreztem valamiféle fájásszerűséget, de elég rendszertelenül.

Ma 11-re megyek dokihoz, remélem már ott is fog tartani.

Nagyon drukkolok neked is :)

Majd írj :)

2010. okt. 28. 08:10
 14/19 A kérdező kommentje:

Megnyílt a méhszáj, úgyhogy végre el tudja indítani a doki a szülést: burokrepesztés- majd oxitocin!! Holnap reggel megyünk be! Persze még addig magától is megindulhat.

Drukkoljatok!!

Üdv mindenkinek!

2010. okt. 28. 14:43
 15/19 anonim ***** válasza:

9-re kaptam idopontot. Egy ora varakozas utan kiderult 12.30-ig senki sincs ott...na akkor elbogtem magam. Ugyanis egy szurke, ablak nelkuli varoban dagadt labakkal izgalomban toltott ora nekem - mivel nem tudtam mi fog velem tortenni - nagyon eleg volt. Ossze is futott a szuleszet egy resze, hogy a kismama kiakadt - mint kiderult ok is, hogy megis ki a fax ad ki idopontot (mert hetfon ugyanigy jart egy kismama) akkorra amikor nyilvanvaloan senki sincs benn...szoval szuleszeten monitor a hasra, fejetlenseg, potyogo konnyeim, mellettem oxitocinos vajudo kismama, aztan vegre egy vad feju de nagyon kedves uh-s akirol kiderult, hogy orvos igy utolag. Jo sokaig elidoztek a szulesznovel a kisfiam privat reszenel...aztan hazaengedtek.

Hetfon ujabb teszt. Ha csak be nem indul termeszetesen a dolog. Manocska azonban meg csak be sem agyazodott mint kiderult...a szuleszno mielott elhagytam volna a megfigyelot odasugta: menjek el kirakatokat nezegetni es szexeljek egyet apjukkal hatulrol az csodakat fog tenni...

Erot, kitartast es gyors szulest kivanok neked!

2010. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem egy igen durva vizsgálat után még a rendelőben elfolyt a magzatvizem. 41 hetes voltam.
2010. okt. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

14:43-kor írtam a kommentet 28-án, utána 4-kor elkezdődtek a fájások, egyből 5 percesek, 7-re értünk a kórházba, 8-kor már a karomban tartottam a babámat :) :) Megijedt a szülésindítástól, hamarabb érkezett :)

3800 gr, 57 cm, kislány. Nagyon szép szülés volt, gátvédelemmel.

Köszönöm mindenki válaszát :)

Minden jót!

2010. nov. 3. 10:33
 18/19 anonim ***** válasza:

Sok boldogsagot!

Mi okt. 31.-en du. 5.42 perckor szulettunk meg csaszarral 44 oras kemeny vajudas utan. 56 cm es 3.72kg jokepu, egeszseges.

2010. nov. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Jó egészséget mindkettőtöknek!

2010. nov. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!