Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon rossz érték a 8/10-es...

Nagyon rossz érték a 8/10-es Apgár?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért kapott ennyit a császáros babám, mert rögtön felsirt, szép rózsaszín volt, a többi dolgot nem tudom ,mert nyilván én a műtőben voltam. Ott nem kérdeztem,miért csak ennyit kapott, magamnàl sem nagyon voltam, mondani meg nem mondta senki.
ápr. 3. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Már kérdezted. Mikor fogsz túllépni ezen? 8-10 Apgar tökéletes.
ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer már kérdezted. Megis válaszoltad magadnak a kérdést. Tökéletes apgar érték. Meg valami?
ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó érték. Nem csak ezeket nézik, izomtónustól kezdve több mindent egyébként. Miért gond ez? Nálunk 9/10, de őszintén sose pörögtem ezen.
ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ő.....nem kérdeztem, azért kérdezem most 🤷. Ja ,mert csak egy ember babája kaphat ilyen értéket? Már értem. Köszi, ezt nem tudtam.....
ápr. 3. 23:13
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
4# vagyok. Egyébként innen nem fogjuk tudni, mert ezt max az ottani doki tudná neked, hogy miből mire mennyi pontot adtak éppen akkor.
ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt sem tudom hány apgar lett. Egészséges lett és elmondták hogy minden rendben,engem csak ez érdekelt.
ápr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#5! Hát, figyelj, úgyis szereted a számokat. Találós kérdés: A 2 kérdés előtt utoljára februárban volt "apgaros" kérdés (tök más jellegű), előtte meg tavaly júniusban. Ennek tudatában, mekkora az esélye annak, hogy 2 különböző császáros anyukának egyszerre jut eszébe feltenni ugyanazt a kérdést és véletlenül az érték is megegyezik?🤔

#2

ápr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az Apgar-értékek értelmezése és értékelése


8–10 pont: minden rendben van az újszülött babával, semmilyen beavatkozás nem szükséges.

5–7 pont: bőringert alkalmaznak az orvosok (csípés, bőrmasszázs), oxigén adása válik szükségessé maszkon keresztül.

0–4 pont: a baba intenzív terápiás ellátásban részesül, elszállítják az újszülött intenzív osztályra, ahol alaposan megfigyelik és szükség esetén kezelést alkalmaznak.

ápr. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudjuk, hogy a te kérdésed. Ugyanaz a megfogalmazás.
ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!