Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent István kórházból...

A Szent István kórházból ajánlanátok jó szülészorvost? 5 éve szültem ott de azóta már a dokim elment onnan sajnos. Most egyáltalán nincs orvosom de szeretnék ujra odajárni. Mindenféle infó érdekelne.

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
van egy fiatal doki, valami Zoltán a neve, azt hiszem ott kísér szüléseket. Én is nála szerettem volna szülni, de vidéki vagyok. Az ország minden részéről járnak hozzá, mert nagyon jó, a természetes szülést támogatja, dúlaképzőbe is járt. A Születés hete portálon találtam meg én is, leveleztünk párszor, nagyon kedves volt, de nem nála szültem. Nem emlékszem a vezeték nevére. Fiatal, szemüveges, a portálon van róla kép meg bemutatkozás.
2009. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia én 3 hónapja szültem ott, Dr Pop Andreánál. Nagyon rendes,kedves fiatal doki.Ha gondolod megadom az elérhetőségét.
2009. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én dokim akinél szültem oda ment át ha ott van még szívesen megadom az telefonszámát. Fiatal kora ellenére nagyon segítőkész doki. Márciusban mikor szültem akkor még a II.számú Női klinikán volt de utánna már kontroll vizsgálatra a Sz.István kórházba kellett mennem hozzá a Nagyvárad térre.Szülés után minden nap meglátogatott míg haza nem engedtek bennünket és nem a pénzért mert olyan sokat nem adtam neki. Egyébként a terhesgondozás idelye alatt is nagyon alapos volt. Volt aki azt mondta néha túlzásba is viszi de nekem jólesett, hogy odafigyelnek rám. Egyébként 36 évesen szültem és minden koplikáció nélkül.

Boldog anyuka

2009. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Megköszönném ha megirnád a doki elérhetőségét,meg azt is hogy magánrendelésre jártál hozzá,és ha igen az hol van,és mennyit kér? Előre is köszönöm!
2009. jan. 5. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Dr Pop Andrea 0630 6858976, az Istvánba van a magán rendelése.Én terhesgondozásra máshoz jártam csak az én dokim már nem vezet le szülést,igy mint ügyeletes orvos szültem nála.Maximálisan megvagyok vele elégedve,főleg azért mert mig a kórházban voltam mindennap meglátogatott pedig ügyeletes orvosoknál ez nem szokás,söt némely magándokit sem érdekli mivan az emberrel szülés után. Azóta 2 szer voltam nála 1szer a 6 hetes kontrolon ahol azt mondta mikor megkérdeztem mivel tartozom,hogy amit én gondolok. Másodszor meg gyógyszert irattam fel akkor meg nem fogadott el pénzt.Szóval nem pénzéhes és érti a szakmáját is és tényleg nagyon aranyos.A másik doki akihez jártam ő is nagyon aranyos egy idősebb főorvos terhesgondozást végez csak szülést nem vezet már le őt is megtalálod az Istvánban ő Dr Bálint Tibor őt is merem ajánlani nagyon profi.Remélem segitettem. szia
2009. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Itt a doki neve és száma:Dr. Halász László 06-30-353-4600. Én mindig a kórházba jártam hozzá.

Boldog Anyuka

2009. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!