Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabánya környéki kismamik!...

Tatabánya környéki kismamik! Ajánlanátok nekem szülészorvost, illetve szülésznőt a tatabányai kórházból?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 18:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Állítólag dr. Eszlári nagyon jól varr gátat, és kedves szülésnél. Nekem nem különösebben szimpi/nem szimpi, olyan közömbös, de azt mondják, hogy jól csinálja a dolgát!
2010. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Hát Tatabányán? nekem nincsenek jó tapasztalataim a kórházzal és a személyzettel.


Azt tudom, kit nem ajánlok semmiképp: Pazár doktort.


Eszlári állapította meg annó a terhességem, alapos volt, de amikor kérdeztem valamit, nehezére esett válaszolni.

2010. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Elég sok ismerősöm szült mostanában a tatabányai kórházban, és csak pozitív dolgokat hallottam. Mind a szülésznők, mind a csecsemős nővérek normálisak voltak. Kedves kérdező! Mikorra várod a babádat?
2010. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
12:18-as! Megkérdezhetem, hogy mi a problémád Pazár doktor úrral? Csak kíváncsiságból kérdezem.
2010. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Majd csak májusban fogok szülni. Ezért szeretném tudni, hogy kihez érdemes menni. Pazár doktorral mi a gond?
2010. szept. 20. 08:53
 6/35 anonim ***** válasza:
Én is azért kérdeztem-de úgy látom az illető nem válaszol-, mert nekem semmi bajom nincs vele. Én hozzá járok magánrendelésre, meg a terhesgondozóba is mindig akkor megyek, amikor ő van. Én nála szeretnék szülni, mert szerintem jó orvos. Szülésznőt még nem tudok mondani, én kb. 2 hét múlva megyek szülőszoba látogatásra, meg megnézem magamnak a szülésznőket. :) Szóval ha gondolod, majd informállak.
2010. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon kedves lenne tőled, ha leírnád a tapasztalataidat.
2010. szept. 22. 12:24
 8/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Engem is érdekelne sok minden a tatabányai szülészettel kapcsolatban, mert első babámat várom.

Légyszi írjatok személyes tapasztalatokat, köszi.

2010. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Nah, múlt pénteken végre eljutottam a tatabányai szülészetre. Körülnéztem, beszéltem a szülésznőmmel. Összességében véve pozitív érzésekkel és tapasztalatokkal jöttem ki onnan.

Írjatok, mire vagytok esetleg kíváncsiak!

2010. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
De jó, hogy van személyes tapasztalat! Én abszolút nem tudom, hogy milyen, úgyhogy minden érdekel. Van külön vajúdó gondolom, ott mik vannak? Labdák meg ilyesmi, és külön a szülőszobák? Szülés után hogyan van? Bennt kell maradni a szülőszobában, és egy bizonyos idő után visznek át az osztályra? Apás szülésnél mi a helyzet? Bocsi a sok kérdésért, de tényleg minden érdekel! :)
2010. nov. 22. 12:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!