Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt már császármetszés...

Anneee25 kérdése:

Akinek volt már császármetszése és természetes szülése is, melyiket élte meg "jobbnak"?

Figyelt kérdés

Császármetszésem volt már.

Most lehetne VBAC ,de választhatok császárt is. Félek az ismeretlen fájdalomtól.



ápr. 16. 22:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*kimenetel
ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

2021-ben volt császárom, mert nem tágultam semmit sem, 41+2 napon. KB 3 hónap volt mire felépültem, de ez emberfüggő, tesóm pl 1 hét múlva olyan volt, mintha mise történt volna.

2023,-ban jött a kistesó, természetes úton. Őszintén, én könyörögtem a császárért, arra is készültem, de aki ügyeletben volt, nem gondolta indokoltnak, és egy doki se írta le, ezt a véleményt, csak szóban mondták, hogy valószínű császár lesz.

Soha nem éreztem ilyen fájdalmat, és csak annyit mondtak rá, hogy ez csak az eleje.

Végül, sok óra vajúdás után burkot repesztettek, majd mivel zöld volt a víz, még több oxit adtak. Közben rettegtem, senki nem mondott semmit.

Ezek ellenére, ha kellene választanom, megpróbálnám a vbac-et, a felépülés miatt, de mondom, ez emberfüggő.

ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

2 császárom volt. Az első farfekvéssel a 37. héten burokrepedés, semmi választási lehetőségem nem volt. Nagyon hamar és könnyen gyógyultam, nem volt semmi extra fájdalmam azon kívül, amire készítettek.

3 évvel később, tavaly született a 2. gyerekem, és mivel semmilyen tényező nem volt jelen (szépen befordult fejvégűbe) nem volt indokolt a császár. Én ennek ellenére rettegtem a szüléstől, a császáros előzményem miatt volt lehetőségem ismét császárt választani. Hát, nem olyan volt, mint az első….

Mire összeraktak a műtőben utána, kb dupla annyi idő volt, mint előző alkalommal. Utána 2 napig olyan volt sétálni, mintha lógna az összes szervem, szinte éreztem, hogy kipakoltak belőlem mindent, majd vissza. Sokkal rosszabb volt az egész, tényleg nincs 2 egyforma.

ápr. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!