Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » (Máv kórházban) Volt aki nem...

(Máv kórházban) Volt aki nem fogadott fel orvost? Személyes tapasztalatokat írjatok le légy szíves.

Figyelt kérdés
Nincsen fogadott orvosom, ezért kíváncsi lennék, hogy ügyeletes orvosnál aki szült milyen tapasztalattal rendelkezik. Dec. 3ra vagyok kiírva.
2010. okt. 27. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Két éve szültem ott, fogadott orvos nélkül, pontosan mit szeretnél tudni?

2010. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt szeretném tudni, hogy semmilyen téren nem éreztetik-e hogy nem fizettél a dokinak,hogy ugyan olyan közvetlenek-e esetleg mint az a doki akihez jártál a 9hónap alatt.Kicsit már izgulok, hogy mire számíthatok.
2010. okt. 27. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

A szülésznők nagyon rendesek, közvetlenek voltak. Orvost háromszor láttam a 26 óra alatt (ennyit vajúdtam).

Egyszer mikor burkot repesztett, utána pár órával megint rám nézett, utána meg amikor a műtőbe toltak (de ez már egy másik orvos volt nem az aki előzőleg, mert az pont ugyanakkor császározott egy kismamát aki felfogadta).

Én amúgy meg vagyok győzödve róla, hogy azért nem kerültünk időben műtőbe mert nem volt fogadott orvosom, de nem akarlak ijesztgetni.

2010. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 2,5éve szültem ott fogadott doki nélkül.A szülésnél nem volt gond,segitökészek és aranyosak voltak.De a 3nap alatt egyszer sem jött fel a doki megnézni minket.Mondjuk nem hiányzott,mert minden nap van vizit és ott mindig megkérdezte az éppen bent lévö doki,hogy van-e valami problémám.Januárban ismét ott szülök ismét ügyeletesnél.:)
2010. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!