Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnapután, 40+2, indítani...

Holnapután, 40+2, indítani akarja a doki a szülést. Nagy a baba (4500 gr) és nem jól illeszkedik a feje. Azt mondta a doki: "megpróbáljuk lejjebb csalogatni", meg hogy meglátjuk hogy reagál a baba. Szerintetek lehet, hogy császár lesz a vége?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így előre szerintem nem lehet megtippelni, de mikor kiderült, hogy nálunk is indítás lesz akkor mondta a dokim, hogy elég nagy esély van a műtéti befejezésre ilyenkor. Bárhogy is alakul, könnyű szülést kívánok!
ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Nem korai az indìtàs? Ha jòl vagytok mi indokolja? A súly csak tipp, lehet teljesen màs.

Kndìtasnak mindig több a rizikòja, mintha magàtòl indul.

Ha nem vagytok veszèlyebn, megtagadhatod az indìtàst.

ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a császár mindig benne van a pakliban. Érdemes erre is készülni lelkileg.

Én azt mondom csak az a lényeg, hogy neked és a babának ne legyen semmi baja.

ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Az indítás belepiszkálás a természetes folyamatokba, teljesen más, mint amikor te és s baba is készen álltok rá, mert spontán beindul. Ezért is lesz gyakran császár a vége.

Ha indokolt, akkor persze nincs mit tenni, ezt az orvosod meg te tudod.

ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos tudja, mit kell tenni, de igen, az indításnak gyakran császár a vége (nekem az lett), de amúgy minden 3. Szülés császár már, vagy több, szóval ahogy írták már, ez sokkal jobban benne van a pakliban mindig, mint ahogy reméljük. Én azt mondom, akárhogy lesz, tulleszel rajta, szülni sehogy nem kellemes, meg labadozni se, de igaz az, hogy a babád mindenért kárpótol. :) szurkolok, és sok boldogságot!
ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, indították a szülést,természetes úton, négy óra alatt meglett a kisbabám.
ápr. 24. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! 🤗 Jó egészséget Nektek.

Megkérdezhetem mennyire volt valós a becsült súlya? Nekünk is nagy babát jósolnak, és van bennem emiatt némi félelem.

ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :-)

4030 grammal született. Fél kilót tévedtek.

ápr. 24. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!