Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁV horrorsztorik?

MÁV horrorsztorik?

Figyelt kérdés
Vettem egy jegyet ICre, nemhogy kétszer el lett adva a helyem, de mint kiderült a gép egy 3 órával ezelőtti vonatra adott jegyet 🤡🤡🤡🤡🤡
2022. nov. 18. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Ebben mégis mi a horrorsztori?


Amikor Székesfehérvár-Repülőtérnél két vonat gázolta el ugyanazt az embert, akkor jött hátra a mozdonyvezető és mondta, hogy ne nézzünk ki balra, mert elütöttünk egy embert és kilóg az agya. Egy emberként tódult tehát mindenki a bal oldali ablakokhoz , nagyon gáz jelenet volt. Én inkább jobb oldalon leszálltam és tudva mire számíthatok, vagy egy órát sétáltam a vasútállomásig és még így is egy órával hamarabb értem haza, mintha kívártam volna a helyszínelés végét.

2022. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
95%

A Budapestre érkező vonat 8 órát késik mivel az utasok lassan tolják 🤡


Egyébként velem volt olyan h egy 3,5 órás út helyett 8 órán át utaztam

2022. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Valami miatt megállt a vonat nem mondták, hogy mi a gond. Ott állt már egy órája és megkérdeztem a kallert hogy pisilhetek-e mert már nem bírtam tartogatni, mondta, hogy nem mert alattunk vannak még testrészek :S
2022. nov. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Ott dolgozom. :)))
2022. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Tavaly első osztályra vettem jegyet elővételben, de az adott szerelvényen nem volt első osztályú kocsi.

A MÁV jogosnak ítélte a panaszomat, majd hónapokkal később ingyenjegyeket küldtek kártérítés gyanánt, amit belföldön leutazhatok.

Egyetlen szépséghibája volt, hogy nyugdíjasként eleve ingyen utazhatok.

2022. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nyáron, 35 fokban nem működött a légkondi. Ablakok nem nyithatók. 🤪
2022. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6 az a legjobb amikor gyerek is van és befosik
2022. nov. 18. 19:53
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
#6 Mi is így jártunk a Kék Hullámon. A tesoim majd meghaltak.
2022. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
C. típusúak balhéztak a vonaton. Ez többször is előfordult. Ez mondjuk nem a MÁV hibája.
2022. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Hűha, befosott egy gyerek, ebben már megint mi a frász neked a horror? Úgy látszik, te is csak gyerek vagy még, mert a sok bohócos emojidnak se sok értelme van.
2022. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!