Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintem folyik a magzat...

Szerintem folyik a magzat vizem! Szerintetek is az?

Figyelt kérdés
Felkeltem a fotelból és egyből folyt valami meleg végig a lábamig még a nadrágom is vizes lett!Aztán lefeküdtem és mikor mentem wc-re megint folyt valami víz szerű!De nem pisi mert nem büdös....olyan átlátszó!Akkor most menjek be a kórházba igaz??Semmi fájásom nincs csak reggel óta hasmenés!Jaj úgy izgulok!1.baba! 40+4.héten vagyunk!
2010. okt. 30. 20:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

szurkolok én is , bár szerintem már meg van a baba!

jó egészséget nektek!

2010. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
várjuk a fejleményeket :D sok boldogságot:D
2010. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem már gratulálhatunk:)
2010. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok!A kórházból írok!(be hozták a gépemet így könnyebb tartani a kapcsolatot és olcsóbb is)Tegnap este 22-órára már bent voltam a szülőszobán és kaptam egy kis oxitocint mert nem akartak jönni a fájások!Hajnalban 04:42-kor megszületett a kislányom Petra 55cm és 3360grammal!Jól vagyunk!Éppen elvitték a picúrt vizsgálatra!Nagyon szépen eszik!Apa teljesen odáig van ő is bent volt végig de most otthon van alszik és majd délután bejön! :) A dokimon voltam kiakadva!Ugyanis nem jött be!Közölte hogy ő éppen szülinapozik és már ivott úgyhogy nem tud kocsiba ülni és vezetni ezért ügyeletes dokinál szültem!nagyon rendes volt!
2010. okt. 31. 11:31
 15/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!! Jó egészséget, és sok boldogságot Nektek!


Akkor spóroltál a dokidon! :)

2010. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Grtulálok!!! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek.

A dokid meg...

2010. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nagyon sok boldogságot, örömöt a Picurban!!!
2010. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Gratulálok!


Mondjuk ilyen esetben természetes, hogy nem megy be a doki részegen...

2010. nov. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálunk és jó egészséget kívánunk!!! :))) Legalább nem kellett a pénzt kiadnod, költhetitek a picire :)))
2010. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!