Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti hetekben akiknek...

Szülés előtti hetekben akiknek volt bővebb vizes/fehéres folyásuk! Meddig tartott? A szülés előtti napokban elállt? A magzat mozgásokat hogy kell számolni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 17:14
 1/2 A kérdező kommentje:
A baba hogy feküdt?- úgy értem jobb,bal oldalon vagy középen?
2011. szept. 3. 17:15
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem végig bővebb fehéres folyásom volt, hol vizes, hol sűrűbb. Most 33. héten járok, és mostanában néha rózsaszínes is, de nagyon picikét és nagyon halványan. Mármint nem megváltozott rózsaszínesre, hanem néha észreveszem, hogy van egy kis rózsaszín folt a betéten. Dokim annyit mondott telefonba, hogy amíg nem barnás/véres és nincsenek mellé görcseim, addig ne izguljak. Szóval nem izgulok, bár nem tudom mitől van, valószínű elpattant egy hajszálér.

Napi 10 mozgásnak kell meglennie a szülés előtti hetekben. Nekem van, hogy 1 percen belül megvan a 10, még olyan sok helye van mocorogni, meg táncikálni, pici baba. De ahogy nő és csökken a helye, egyre kevesebb mozgás lesz.

Nyugodt időszakában a jobb oldalon fekszik. Ott rendesen kiáll a derekamnál, kidudorodik, a bal pedig tök lapos. Igazán bemászhatna középre, hogy ne legyek ilyen eldeformált :D

2011. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!