Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mivel nyugtathatom magam a...

Mivel nyugtathatom magam a 41. hetben?

Figyelt kérdés
A 41. hetben vagyok, es a szules megindulasanak semmi jelet nem tapasztalom. A babo mar 2 hete leereszkedett es a feje rogzult a medenceben, de azota semmi. A vedono szerint maradjak nyugodt... ezzel segitek a legtobbet. De hogy maradjak nyugodt ugy, hogy olyan erzesem van, mintha mar orokke terhes maradnek??
2008. jan. 10. 10:53
 1/3 Nánási Tímea ***** válasza:
100%
Tudom ez a legroszabb dolog a vége mikor már tudod kinnt lehetne hisz tuti hogy életképes!Én mindkét gyermekemet 42 hétre indítással szültem meg az orvosok arra törekednek minnél tovább maradjon bennt a baba csak végesetben indítanak nyugodj meg ki fog jönni így vagy ugy ha itt lesz az idő de csak ugy semmi ok ellenére nem indítanak meg!sok sikert a szüléshez!
2008. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,könnyű mondani,de már csak egy kis kitartás kell,mert nem sok van már addig,h meglegyen a pici. Gondolj arra, hogy a baba tulajdonképpen amúgy is kb. két héttel fiatalabb,mint ahonnan számoljuk, biztos szüksége van még egy kis időre. Egyébként azt szokták javasolni, hogy ha nincs más probléma,ami kizárná, egy kis együttlét is segíthet a férjeddel.:-)
2008. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozok az előttem szólóhoz: egy kis házasélet, hidd el segít...

Jó egészséget nektek!!!!

2008. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!