Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit illik adni egy fogadot...

Mennyit illik adni egy fogadott szülésznőnek?

Figyelt kérdés

A dokim lelépett és a 33.hétben járok, nem szeretnék most új dokit fogadni.

Belenyugodtam, hogy akihez jártam egyszer csak elment a kórházból másik városba. Hogy várhatnám el tőle hogy ha ő éppen ügyel én meg szülök akkor biztos nem jön oda.

Úgy döntöttem inkább felkérem azt a szülésznőt akinél a lányomat szültem, hogy legyen ott. Úgyis ők végzik a munka 90%-át.

De ha tudtok valakit ajánlani szívesen fogadom a tippeket.

PÉCS


2010. nov. 6. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan pesti vagyok, de 20 ezret adtunk. Kb. ennyit adtak a többiek is.
2010. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pesti vagyok, nem fogadott volt a szülésznőm viszont rettentően meg voltunk Vele elégedve, így 30-at adtunk.... csak hogy tudjál viszonyítani :) szép szülést!!! Boldog babázást!
2010. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30at adtunk mi is (Pest), mert úgy informálódtam, hogy minimum ennyit szoktak adni abban a kórházban, ahol szültem.
2010. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is Pécsen fogok fogadni szülésznőt. Mi a férjemmel 15-20 ezer körül gondolkodunk, de nekem fogadott orvosom is van. A legjobb az egészben, hogy ők ketten szívesen és sokat dolgoznak együtt.


26 hetes Km

2010. nov. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
..és kik ők?
2010. nov. 7. 10:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a szülésznőnek 20e ft adtunk a dokinak 50 eft.- de szerintem a szülésznők érdemelnék a többet.
2010. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az orvosom Dr. Várnagy Ákos, szülésznőnek Soósné Greksa Erikát fogom felkérni.


26 hetes Km

2010. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az Erikát nekem is ajánlották.
2010. nov. 8. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!