Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor induljunk be a kórházba?...

Mikor induljunk be a kórházba? Kb 20 perc az űt kocsival. Meddig lehet itthon húzni az időt. Ha elmegy a magzatvíz de mondjuk nincs vagy ritkák a fájások, akkor is rohanni kell?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell rohanni de ha elfolyik a magzatviz akkor le kell feküdni és inkább mentőt hivjatok.


Ha ritkák a fájások és első baba ráértek 10 perceseknél indulni.

2010. nov. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában azt szokták javasolni, hogy 5 perces fájásoknál érdemes elindulni. Ha a magzatvíz elfolyik, feküdj le kicsit, míg elmúlik vagy csak szivárog (hogy nehogy előre csússzon a zsunór és a baba feje és a medence közé szoruljon), utána sem kell kapkodni. Lezuhanyozhatsz, összeszedheted a még nem berakott holmit, utána induljatok, rohanni akkor sem kell. Viszont ez akkor is érvényes, ha nincsenek fájások, de a víz elfolyt!
2010. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha én a magzatvíz elfolyása után a fájásokra vártam volna, akkor még mindig itthon lennék, és egyben..........pedig már 7 hónapja megszültem.

Viccet félretéve..........a magzatvíz elfolyása utáni 7. órában sem volt semmi fájásom, csak keményedtem.

Ha víz elfolyással indul a szülésed, nem kell kapkodni, de mielőbb kórházba kell menni.

Szép, könnyű szülést kívánok

2010. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

5 perces fájásokkal ráérsz elindulni. Ha hamarabb mész, ott őszülsz meg a kórházban.

Magzatvízzel pedig azonnal indulás (persze zuhanyozni még lehet).

2010. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha elfolyik, menj be minden képpen.

vagy ha nem folyt el, de már 5 percesre rendeződtek a fájások.


nekem egyébként 3 percesek után már tolók jöttek.


könnyű szülést!

2010. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 3 perces fájásokkal indultam, mert előtte semmi nem utalt a szülés kezdetére. Egyszer csak elkezdett szabályos időközönként jönni
2010. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!