Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudom, hogy elfolyt a...

Honnan tudom, hogy elfolyt a magzatvíz, ha épp a kádban ültem? Mit kell érezni, ha tényleg elfolyt? SOS! 40+2km

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha elfolyt, akkor az nem fog neked elállni miután kiszállsz a kádból. Nekem vagy 1órán keresztül folyt. Törölköző volt a lábam közt, úgy mentünk a kórházba, de az is átázott. Mit éreztél/érzel?
2011. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit,"mintha bepisiltem volna" olyan volt,de nem a kádban ültem!Volt aki azt mondta hogy hallott egy halk pukkanást és aztán folyt neki.Miből gondolod hogy elfolyt???
2011. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem meg csak csorgott,alig vettem észre,olyan fura érzésem volt.meg zavart lettem.meg hat a fajasokat érezni fogod.azt már nem tudod elteveszteni.
2011. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem érzek semmi változást,csak már félek,hogy nehogy ne vegyem észre, és baja legyen a babának.Ahogy kiszálltam a kádbol olyan volt mintha picit folyt volna valami.
2011. okt. 30. 15:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod eldönteni, akkor még nem kell rohannod a kórházba, nyugi! Ezt nem lehet eltéveszteni. :) Ha pedig csak szivárog, akkor azt úgyis fogod érezni újra, és na akkor kell majd menni. Szerintem csak bement a víz a fürdéstől, és az jöhetett ki. De nem úgy van, h nem lehet ülőfürdőzni terhesen? Vagy ez pont valami szülésmegindító praktika?
2011. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha nem vagy kinyilva nyugodtan.Nagyon jó lazító hatása van,a vajudásomat is így képzelem.
2011. okt. 30. 15:26
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha rendesen elfolyt volna, akkor azt észre vetted volna, mert az nagy mennyiség, zúdul, és az már nem tiszta átlátszó, hanem barnás-véres is.

Ha pedig csak szivárogni kezdett, akkor azt folytatni is fogja hamarosan, akkor is, amikor már kiszálltál...

Szép szülést!

2011. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy miért ír valaki ilyet, hogy barnás-véres a víz, mert nagyon NEM! Ha barnás-véres, akkor még nyákdugó lehet benne esetleg, de maga a víz az tiszta kell hogy legyen. Az enyém is víztiszta volt, fehér türcsin kaptam el a kórházban.

Nekem olyan volt mint menzesznél mikor felállsz és megindul hirtelen, azaz éreztem bent, de a kádból kiszállva tényleg lehet hogy a fürdővíz folyt csak be. Figyeld minden testhelyzetben hogy jön-e valami.

2011. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy barnás.véres, mert saját szememmel láttam.

Nekem volt szivárgásom is, az valóban színtelen-átlátszó, de amikor már indult a szülés, akkor az már véres-barnás volt. Jól megfigyeltem a tócsát a padlón. A kórházba érve pedig egy másik nőnek a folyosón pattant szét a burok, és a földre csobbant egy hatalmas mennyiség, szintén véres-barnás, ugyanolyan, mint az enyém, csak neki sokkal-sokkal több. Ő ott meg is szült a vajúdóban, mert a szülőszobáig már nem jutott el...

2011. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

5 hónapos a kisfiam. Nekem itthon folyt el éjjel, valami pukkant, aztán elöntött a melegség. Olyan volt, mint a víz, teljesen átlátszó. (ezért nem értettem én sem ezt a barnás-véres dolgot az előbb).

1 óra múlva voltunk a kórházban, még ott is folyt, amikor kórházi hálóingben álltam.


Szóval ha folyt volna, akkor később is folyna, hiszen az nem elfolyik, és nincs több, hanem folyamatosan folyik.

2011. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!