Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS! A magzatvíz ragad? Többi...

SOS! A magzatvíz ragad? Többi lent!

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszives!


Kb. 20 perce érzem, hogy valami folydogál. Nem erősen, inkább csak olyan,mint amikor indul a mensi.


Odanyúltam és víztiszta "folyadék" de kissé ragad.

Ne nézzetek hülyének és bocsi, hogy így fogalmaztam, de az most magzatvíz vagy hüvelyváladék?

Hüvelyváladéknak túl tiszta és folyékony...szerintem, de nem tudom, hogy így terhesség végén mi a normális....


Azóta az oldalamon fekszem és nem merek megmozdulni :D


2011. nov. 1. 23:24
 1/4 anonim válasza:
Bocsi, hogy nem tudok a kérdésedre válaszolni, de mindenképp hívj oda valakit, ha nincs veled senki, hogy tudjon segíteni ha kell. Vagy akár el is indulhatnátok kórházba, nehogy tényleg a magzatvíz legyen.
2011. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a magzatviz nem ragad,viz állagú,esetleg rózsaszines,nekem ilyen volt.Ha ragad akkor szerintem hüvelyváladék,lehet vizszerü és nagyon bő.Hány hetes vagy?
2011. nov. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Megvagy? Én is hüvelyváladékra tippeltem.
2011. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én magzatvizem nem ragadt, de volt olyan hogy a hüvelyváladékom folyt, majdnem vízszerű volt, az viszont olyan ragadós szerű volt.

De ha biztosra akarsz menni nézesd meg magad egy dokival, ne hogy tényleg a magzatvíz legyen!

2011. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!