Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért félnek nagyon sokan a...

Miért félnek nagyon sokan a gátmetszéstől?

Figyelt kérdés

Az ember vajudik tizen huszon órákat annyira fáj minden, akkor miért aggodnak sokan hogy gátmetszés így, meg úgy meg ne vágjanak inkább császár.

Lejebb volt egy kérdés hogy akkor nem teljes értékű nőnek érzi magát. De miért hiszen begyógyul és nem látszik! Persze kellemetlen és fáj de tényleg olyan szörnyű hogy nem lehet kibírni?

(volt gátmetszésem...)


2010. nov. 12. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én mindig úgy álltam a dologhoz,hogy inkább vágjanak mint szakadjak.Szerencsére vágtak így csak belül szakadtam.

2010. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

vágtak meg sem éreztem, amikor kijött a kisfiam mág meg is kérdeztem, hogy sokat repedtem?azt mondja a szülésznő: gátmetszés volt:)))

a varrás neccesebb, de 3-4 nap és oké minden:))

én küzdöttem a kakilással utánna, nem is mertem, de muszáj volt


kb 1 hét és sztem senki nem emlékszik rá

2010. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En azt mondom inkabb metszettek volna 1-2centit mint, hogy igy szetrepedjek :(

Hatalmas repedesem volt de akkor konkretan nem ereztem.

A varrast annal inkabb.Csiklotol vegbelnyilasig es azokban is 2-2 oltes.

Kivul belul kellett varni ha lesz meg egy babam ugy megyek be, hogy marpedig akarok getmetszest!!

Most nem kerdeztek akarok nem akarok es nem kaptam.

2010. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem féltem tőle.Nem is éreztem, meg is kérdeztem, hogy vágtak-e? Párom mondta, hogy hallotta ahogy vágja a doki, ahogy recsegett a bőr. Nagyon szépen begyógyult, szülés után másnap már szépen is tudtam menni is.
2010. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert az a trend, hogy óvjuk magunkat minden fájdalomtól. Bevallom jobban megviselt a gátvédelem, mint a vágás. Kegyetlen kényelmetlen volt a 18.órában, hogy én már ájulnék, de gyerek még sehol, feszít a gátam. Észre sem vettem, hogy vág a doki, egy nyomás volt és kint is volt a kicsi utána, alig éreztem mikor varrtak, szúrt, de nem fájt. Reggel rossz volt hirtelen keltem, és akkor éreztem, de figyeltem, hogy érzékenyebb, ne olyan hevesen néhány mozdulattal, annyi. Most majd megint megpróbáljuk a gátvédelmet, de ha repetázok kimerítő vajúdásból, akkor inkább pici csípés, mint a szadizás, nekem az volt.

Egy hétig "szenvedtem" a sebbel, az is azt jelenti, hogy nem heveskedtem, mert még friss volt, nem ültem a sarkamra, nem gugoltam le...

2010. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is féltem tőle...

amikkor megláttam aszt a nagy ollót megkérdeztem h az minek:)

de végül meg sem éreztem

2010. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem kétszer vágtak, tudtam, hogy valószínű fognak. Viszont az már a vége a dolognak, és annyira elege van az embernek már a fájdalomból, hogy mindegy hogy, csak legyen vége. Másik az, hogy amennyit és ahogyan fájt addig,nekem fel sem tűnt, hogy vágtak. A varrás sem. Akkor már csak örültem, hgoy vége, és sír a babánk.
2010. nov. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 25. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!