Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes pocis vagyok. Elég...

39 hetes pocis vagyok. Elég gyakori fájásaim vannak. Hól mintha meg akarna jönni, hól pedig mintha szorulásos görcseim lennének? Mire figyeljek? Ezek még csak jóslók?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire gyakoriak azok a fájások? Tudod mérni órával, vagy azért ott még nem tartasz? Ha már 20 percenként mindig érzel ilyen fájásokat,akkor szerintem kezdj pakolni. Nekem 15 perces fájásaim voltak amikor bementünk. Ne izgulj! Annál jobb érzés nincs a világon, mint amikor a kisbabádat a hasadra teszik és elkezd sírni!
2009. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is bajban voltam, hogy honnan tudom majd, hogy ez már az-e... Aztán bementem egyszer vaklármával (mint kiderült a kórházban) - akkor annyira fájt, hogy meg kellett álljak, nem tudtam már lépni. Erre az értésre mondták a kórházban, hogy ez még nem az - majd ha nem tudok már megszólalni a fájás közben, az már igen, azok igazi fájások. Nekem nem sok köze volt a mensis fájáshoz, nem lehet semmihez hasonlítani. Én aznap végig stopperral ültem a kezemben és mértem, mennyi időnként jönnek, Neked is ezt javaslom. Ha rendszertelen, akkor még csak jósló. Kitartás, ez már a végét jelzi!!! Ne aggódj, fogod tudni, hogy mikor válik élessé a helyzet.


10 hetes kisfiú újdonsült anyukája

2009. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. jan. 10. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!