Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szigetszenmiklóson lakom, oda...

Szigetszenmiklóson lakom, oda is járok terhesgondozásra Horváth Gáborhoz, aki nem vezet szüléseket, nem szeretnék fogadott orvost, az I. számú Női Klinikán szerenék szülni. (elvileg területileg oda tartozom) Lehet ott csak szülésznőt fogadni?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor ha fogadott orvosom is van. Oda kell bejárni terhesgondozásra, vagy csak szülni kell bemenni. Valaki segítsen hogy működik ez?
2010. nov. 14. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Szintén miklósi vagyok,szintén a Horváth Gáborhoz jártam.Én is sote I.-en szültem.Nem fogadtam senkit,mert mindenki nagyon kedves volt miután elmondtam hogy hogy kerültem be hozzájuk.Sajnos nekem rossz tapasztalatom volt a Horváth dokinál így az utolsó 2 hónapot már a sote-re járva töltöttem,szerencsére,mert ki tuja mi lett volna velünk.Mondjuk én egy kicsit problémásabb voltam a betegségemből kifolyólag mint a többi kismama de ezt a doki nem vette figyelembe.Még jó hogy egy tündér a védőnőm.na mindegy is,de szerintem felháborító ahogy ez a doki beszél mindenkivel.Szerintem ha fogadsz szülésznőt akkor bekellene menned a sote-ra mert akkor a ctg-t meg a kötelező dolgokat ott kéne megcsinálni,legalábbis akinek volt fogadott szülésznője,az figyelemmel kísérte a kismama terhességének legalább az utolsó harmadát.De miután a szülészeten mindenki kedves,így szerintem fölösleges szülésznőt fogadni.Én 2 szer szültem ott és abból egyszer volt műszakváltás így 3 szülésznővel találkoztam,de nem tudnám neked megmondani melyikük volt kedvesebb.
2010. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja még annyit,hogy én úgy halottam hogy azért nem vezethet le szülést mert minden kórházból ki van tiltva a stílusa miatt,meg azért mert még továbbképzésekre sem jár.De ez csak halottam,ne vedd készpénznek.Szép szülést:)
2010. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Akkor jól tudom, hogy területileg a I. számú klinikához tartozunk?? Még csak most költöztünk Miklósra és ezért nem tudom mi, hogy működik, velem elég normális volt a doki bár még csak 1x voltam hozzá.
2010. nov. 14. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,jól tudod,oda tartozunk:)
2010. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Válaszoló!

Lenne még egy kérdésem, akartam neked privit írni, de nem tudok, szóval neked Horváth doki csinálta a 12 genetikai uh-t? Mert én ma voltam nála, és elvileg megcsinálta, bár semmi nem mondott még a végén én kérdeztem rá hogy minden rendben. Meg az egész kb 15 másodpercig tarott és nekem az első terhességemnél ez a vizságlat legalább 10 perces volt. Szóval még is csak van egy olyan érzésem, hogy doki kellenne váltani.

2010. dec. 2. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!