Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kötelező így is bejelentkeznem...

Kötelező így is bejelentkeznem terhesgondozásra? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Magándokihoz járok,vidékre,de Pesten élek pár hónapja.Védőnőm már van itt Pesten de dokit nem akarok változtatni és ha lehet az SZTK-s terhesgondozásra is vidékre járnék.Lehet így?Szülni viszont itt Pesten szeretnék,(Szent Imre)de szülés elött azért meglátogatnám a kórházat h megmutassák mi hogy megy.Nem fognak elzavarni,hogy mit akarok én ha nem ide járok terhesgondozásra és nincs is itt orvosom?LÉGYSZI ÍRJATOK MERT FONTOS LENNE!!
2011. máj. 13. 12:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni,29 hetes vagyok.tehát még lennének vizsgálatok
2011. máj. 13. 12:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegy hová jársz terhesgondozásra, az a lényeg, hogy legyenek meg a vizsgálataid.
2011. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én magándokihoz jártam egy másik városba, a kórházban pedig egyszer sem voltam. A vérvételeim is más városban zajlottak.

Mikor szülni mentem, életemben akkor jártam először abban a kórházban, és nem néztek rám furcsán, egyszerűen csak elkérték a papírjaimat, megnézték minden megvan-e. Ennyi.

2011. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Írnál kicsit bővebben?Mert én is úgy vagyok mint Te voltál.Köszi:)
2011. máj. 13. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi extra, csak annyi, hogy nem abba a városba jártam terhesgondozásra, ahol végül szültem. A vérvételek, cukorterhelés, afp vizsgálat, genetikai uh stb. mind-mind más városban zajlottak, mint a szülés helye. Mindegyikről vizsgálatról kaptam leletet, azokat vittem magammal a kórházba, amikor beindult a szülés.

A terhes kiskönyvemben is benne volt minden, pecsétek, vizsgálatok eredményei stb.

A kórházban nem kérdezték, hogy miért nem voltam náluk. Egyszerűen csak felvették az adataimat, megnézték a leleteimet és aztán irány a szülőszoba.

Úgyhogy szerintem nem kell aggódnod!

2011. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!