Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért ilyen igénytelen némelyi...

Miért ilyen igénytelen némelyik anyuka?

Figyelt kérdés
Nem értem,hogy miért nem tud vigyázni néhány anyuka a rendre.A zuhanyzóba bele volt dobálva a véres vatta,és a wc is csupa vér volt,amikor bent feküdtem a kórházba.Nem is beszélve arról,hogy néhányan szülés után már mentek pöfékelni,és képesek voltak a babájukat éjszaka is ott hagyni egy szál cigarettáért.Semmi közöm hozzá egyébként,de az igénytelenség nagyon felháborít.Hasonló tapasztalatok?
2010. nov. 14. 13:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

Én pont ezért vittem fertőtlenítő kendőt:(

Sosem értettem, hogy miért csinálják ezt, de őszintén szólva nem vagyok meglepve, ha az nem izgatja anyukát, hogy mérgezi a gyerekét a cigivel, akkor az sem fogja izgatni, hogy összekeni a budit:(

2010. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is ez a tapasztalatom, sajnos. Ráadásul én kórház mellett lakom, látom a sok veszélyeztetett terhes kismamát, akik bent vannak hónapokig, és akik a kórház előtt szívják egyik cigarettát a másik után, kezükben a feketekávés pohárral. Legszívesebben hazarugdosnám mindegyiket, ne költsön rájuk az állam egy fillért sem, hiszen ő az, aki veszélyezteti a magzatát.
2010. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Amikor bent voltam, nálunk ebből cirkusz is volt, mert 2 anyuka non-stop cigizni járt, és az egyik ilyen alkalommal vizit után értek vissza nagy vihogva, és a prof nem éppen kedves stílusban elmagyarázta nekik, hogy ez itt egy kórház, ahol szabályzat van, rend van, és nem véletlen a vizit sem. Úgyhogy lesznek kedvesek ezt betartani. A tisztasággal nem volt gond.
2010. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
43%

sziasztok nem az a baj hogy bagoznak hanem az hogy a wc-t ugy hagyák maguk után mert azzal hogy elsziv egy cigit se neked se a babádnak nem lesz baja de ha te egy olyan wc-re ülsz rá ami tele van bacival bajod lehet.

+én úgy gondolom nincs jogod pálcát törni fölötte mert cigizik valaki meg iszik drogozik azokról soha nincs szó csak a bagó.na mindegy amúgy is ha ö most nem szivná akkor is a babának baja lehetne mert aki cigizet mielött gyereket vállal azelött 2 ével nem szabadna 1 szálat se szivni hogy kiürüljön.én dohányzom bár mellé teszem ezzel a terheségemmel már leszoktam aztán hülye fejjel vissza.én nem azt mondom hogy ez jo mert nem az!!de ezt mindenki döntse el maga de azt hogy a közös helységet hogy használja na ahoz köze van azoknak akik vele együtt odajárnak.ne haragudjatok hogy nem mindenbe van igazatok.ja visszatérve a vizit ideje alatt ott kellett volna leniük mert róluk és babájukról volt szó

2010. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó, ne haragudj, de már hogyne lenne közöm hozzá, hogy ki bagózik a kórházi tartózkodása alatt?

1. A kórházba nem tudok be, illetve onnan kijutni, mert a bagós anyák arra nem képesek, hogy ne a kapualjban pöfékeljenek, mert arrébb mozdítani magukat, arra ugyebár lusták, tehát ha akarom, ha nem, kapok pár slukkot, pedig gyűlölöm. De levegőt venni muszáj.

2. Miután bagózásból besétálnak a kórterembe, kénytelen vagyok (és nem mellesleg a Babám is kénytelen) a bűzüket elviselni, mert annyi idő alatt nem szellőznek ki még enyhén sem.

3. Gusztustalanul köhögnek a kórteremben, váróban, ahol szintén nem tudom elkerülni őket.

Bocsánat, hogy nem szebben írtam le, de ez az igazság.

2010. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%

Nem Mo-n szultem. Rohadt nagy mazlim volt, mert nem sokan szultunk aznap amikor a kicsi Fiam kibujt. Apas-babas szobam volt, sajat klotyoval....

Egyebkent meg egyet ertek azzal, hogy budosek a dohanyosok - ugyanakkor meg mit tehet az, aki nem dohanyzik? Befogni a szajat. Ennyit.

2010. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%

én csak azt nem értem, miért nem írják ki mindenhová,hogy tilos a dohányzás az épületben és környékén


egyébként aki megszegi ilyen esetben (bagós kismama)

ráterhelném a TB-jére

azaz megemelném a TB járulékát 20%-kal 1 évre

hihi köcsög bagósok

2010. nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,várom a további hozzászólásokat!

Egyébként a cigarettás dolgot azért is írtam,mert volt olyan,hogy éjszaka a portás bezárta azt a helyet,ahova lejártak cigizni,és képesek voltak a zuhanyzóban rágyújtani.Egyszer meg is szólalt a füstjelző.Ja és egybe nyílt a zuhanyzóval az ahol én feküdtem,és ahol a bagósok.Mintha a dohányzó részlegbe léptem volna,amikor beléptem a kórtermembe.

2010. nov. 14. 23:34
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nemcsak az anyukák között van igénytelen, nekem az volt felháborító, amikor most nyáron a legnagyobb melegben az ultrahangra várakoztunk a kórházban, és kórházi dolgozók(!!!) mentek ki az erkélyre dohányozni, és onnan jött be a füst a folyosóra. Nem elég, hogy az ember terhes és 3x akkora a bokája mint normálisan, és alig lehet levegőt kapni a folyosón, mert alig jár a levegő, még a dohányfüstöt is szagolja. Kórházi dolgozók hogy lehetnek ilyen érzéketlenek?? Minden más osztályon is felháborító lett volna, de hogy ezt pont várandós anyukák közelében kell megtenni?.... (Bajcsy, Bp, 2010)
2010. nov. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek. Bár a mi szobánkból senki nem dohányzott szerencsére, ezzel nem volt problémám, viszont az igénytelenséggel annál inkább. 2 szobára volt 1 fürdöszoba és a szomszéd szobából valaki mindig véresen hagyta a wc ülökét. Szerencse, hogy én nem wc papírt hanem nedves törlökendöt használtam, így le tudtam tisztogatni akkor is ha odaszáradt. Zuhanyzóban a zuhanyrózsa csak úgy ledobva stb. Azért alkottak rendesen...

22/L

2010. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!