Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon igénytelen vagyok? Már...

Nagyon igénytelen vagyok? Már csak odébb tolom a porszívóval a 21 hónapos gyermekem játékait.

Figyelt kérdés
Naponta vagy 4x rakhatnék rendet utánna. Most vettem észre, hogy már úgy porszívózok, hogy nem teszem el a játékait a padlóról, hanem csak odébb tologatom a porszívóval.
2010. szept. 29. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad, nem kell látástól vakulásig pakolni meg takaritani, böven elég, ha este összepakolsz.
2010. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia nem vagy igénytelen miért lennél az ?képzeld nekem is egy időbe jó szokásom volt 50 szer elrámoltam a szobájukban mostanra jöttem rá hogy elég csak este lefekvéskor most őszitén kit zavarnak a játékok hogy, lent vannak a földön!
2010. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is így fogok csinálni, ha gyerekem lesz az tuti!

pakol a bánat egész nap a gyerek után.

Esetleg már most el kellene kezdened arra nevelni, hogy az a játék amit nem használ, ne heverjen szanaszét, hogy mások bukdácsoljanak benne!

2010. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam ;)

Bár mostanában azért már kezdek összepakolni porszívózás előtt, mert így kényelmesebb, mint a tologatós módszer. De ez azért van,mert most már van több nagyméretű játék is (játékkonyha, babacenter, kismotor, játékbabakocsi, stb) Ezeket már túl macerás kerülgetni a porszívóval.


Nekem a barátnőm kényszeres pakoló. Náluk az van, ha a gyerek arrébb megy fél méterre egy játéktól, ő már ugrik is oda, és teszi el. És persze közben sopánkodik, hogy jaj, megint rámolni kell. Teljesen felesleges szerintem, azért kisgyerek mellett bele kell kalkulálni egy bizonyos szintű "kupit".

2010. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jót nevettem a kérdéseden! Én is ma írtam ki egy hasonlót, amibe érintve volt ez a téma. Hát, kb. én is így takarítok...
2010. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha van iwiwed, nézd meg ezt a képet: [link]

Szerinted? Napi 2x pakolok össze, este, amikor már letettem aludni, meg ilyenkor, amikor alszik. Egész napom másból sem állna, mint rendrakásból. Dehogy vagy igénytelen!

2010. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Reggel kipakol a fiatal úr, elkezdi a rumlit. Csak este pakolunk össze, illetve ebéd utáni alvás előtt.
2010. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Enyém is ennyi idős, kb 3 naponta szoktam porszívózni, akkor én is csak odébbtolom a porszívóval a játékokat. Hetente 1-szer mosok fel, akkor szoktam mindent felrámolni.
2010. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most ahogyan porszívóztam,eszembe jutott h milyen jó lenne ha kitalálnának egy ilyen játék felszippantó készüléket,mint a porszívó,csak az a játékokat szívná fel.Többet érne,mint a törlőkendő melegítő..
2010. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!