Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Leanykas anyukak! Mikor,...

Leanykas anyukak! Mikor, hanyadik heten szultetek meg leanykatokat?

Figyelt kérdés

Igaz az, hogy a leanyok hamarabb kibujnak mint a fiucskak? 36+3 hetes vagyok, van eselyem kihuzni mondjuk 39+2-ig? :)

Mar azt hiszem vannak josloim... legalabbis van, hogy belenyilall a huvelyembe, vagy epp a szemerem felett... Most peldaul egesz ejjel "nehez" volt a hasam alja, a pocim alatt, olyan feszulo nehezseget ereztem, kicsit meg most is... A pocim mar nincs a "helyen", szoval mar elkezdett leereszkedni, de meg nincs lent... Kitudnek meg huzni vagy 3 hetet? :)

(Ne ertsetek felre, alig varom mar, hogy kibujjon a leanykam es a karjaimban legyen, fel is vagyok keszulve testileg, lelkileg, anyagilag a fogadasara, csak az Apukat szeretnem meglepni - szulinapi ajandek :) )


2010. nov. 16. 07:43
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, es gratulalok a Babakhoz! :)

Mind attol felek, hogy lehet hamarabb jon, am akkor az sincs kizarva, hogy tovabb marad... No, de megprobalom megbeszelni vele, hogy bujjon ki azon a bizonyos napon :)

Kedves utolso! Neked konnyu szulest kivanok! Nincs mar sok hatra! ;)

2010. nov. 16. 09:30
 12/25 anonim ***** válasza:
38+5-re lett meg :)
2010. nov. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
aranyos vagy, köszi:) Neked is kitartást és majd szép szülést! :)
2010. nov. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
39 + 4 hetes voltam, mikor született az első kislányom. Most 37 + 5 hetes vagyok, remélem még benn marad egy-két hétig.
2010. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nekem 40 hét 3 napra született meg, de akkor sem magától: magzatvíz vizsgálatkor megrepedt a burok, így indították a szülést. A vicc, hogy 9.-e volt, és nálunk apa is 9-én született. :)

Kihúzhatod ezekkel a tünetekkel akár végig is, vagy tovább. Nekem is volt egy csomó tünetem, de mégsem akart jönni a lánykám.

No, persze ki tudja, bármikor elindulhat a szülés.

2010. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
szia.Úgy látom én vagyok az egyedüli aki pont a kiírt napon szült...nekem is azt mondták,hogy a lányok előbb jönnek de nekem nagyon pontos volt a lelkem:)Se nem előbb se nem később.Könnyű szülést neked és drukkolok h azon a bizonyos napon szülessen meg a Drága...
2010. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

1.lányom: 39+3

2.lányom: 40+6


Drukkolok neked a 39+2 miatt :D

2010. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiam 38. héten született, szerintem nem igaz hogy a fiúk később lányok előbb, ez is egyén függő.
2010. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nalunk 1 hettel a kiirt idopont elott jott, napra pontosan 9 honappal az utolso menstruaciom utan. :)
2010. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Az első lánykám: 41+2hét

második lánykám: 40+6hét

most várom a harmadikat, szintén kislány :) 35+1hetes vagyok :)

2010. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!