Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Leanykas anyukak! Mikor,...

Leanykas anyukak! Mikor, hanyadik heten szultetek meg leanykatokat?

Figyelt kérdés

Igaz az, hogy a leanyok hamarabb kibujnak mint a fiucskak? 36+3 hetes vagyok, van eselyem kihuzni mondjuk 39+2-ig? :)

Mar azt hiszem vannak josloim... legalabbis van, hogy belenyilall a huvelyembe, vagy epp a szemerem felett... Most peldaul egesz ejjel "nehez" volt a hasam alja, a pocim alatt, olyan feszulo nehezseget ereztem, kicsit meg most is... A pocim mar nincs a "helyen", szoval mar elkezdett leereszkedni, de meg nincs lent... Kitudnek meg huzni vagy 3 hetet? :)

(Ne ertsetek felre, alig varom mar, hogy kibujjon a leanykam es a karjaimban legyen, fel is vagyok keszulve testileg, lelkileg, anyagilag a fogadasara, csak az Apukat szeretnem meglepni - szulinapi ajandek :) )


2010. nov. 16. 07:43
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat! Kedvesek vagytok! :)

Akkor ez is csak egy babona fele lehet, hogy a fiuk "lustiznak tobbet a pociban" :)

Konnyu szulest kivanok akinek meg hatravan, akinek pedig mar kibujt jo babazast! :)

Koszi!!!

2010. nov. 16. 16:16
 22/25 anonim ***** válasza:

Szia.


Van 2 lany tesom +1 lanyom.


Noverem 41+2 inditott szules zold magzatviz miatt

En 40+6 inditott szules.

Hugom 40+3 inditott szules majd csaszar.

Lanyom 38+2 elfolyt a viz es 38+4 szuletett.....jo kis storys szules volt.

2010. nov. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Adri baba ***** válasza:
39+1 hétre előtte lévő nap zárt méhszáj nst semmit nem mutatott!
2010. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hát enyéim nem siettek, 40+3 inditva, 40+6 természetesen.
2010. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Pont a 39. hetet betöltöttem, aznap beindult a szülés, másnap kibújt a picilány :)
2010. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!