Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akit kívül belül varrtak...

Akit kívül belül varrtak odalent annak meddig fájt és mikor szívódott fel a belső varrat?

Figyelt kérdés
Engem kívül-belül varrtak és a külső varrat még érzékeny de már tudok ülni,tegnap meg néztem magam lent és láttam belül valami véres heget gondolom az a belső varrat és ilyen fekete valami gondolom cérna vagy mi volt benne. Ez nem fog felszívódni? Mert mikor voltam varratszedésen akkor gondolom csak a külsőt szedték ki mert ott éreztem a motoszkálást.
2011. okt. 27. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Először nem felszívódóval varrták a gátat ott az 5. napon volt varratszedés rá egy pár napra volt jobb érzés.


2. szülésnél felszívódóval varrtak és már a 3. nap olyan volt mintha nem is szültem volna .

2011. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krisztivan ***** válasza:
Engem felszívódóval varrtak.Kb.két hétig nyomott a sebem(nem fájt)de nagyon kellemetlen érzés volt.De azóta sincs vele semmi problémám.Nem érzékeny és a szex is jó.De már 13 hónapos.
2011. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első szülésnél kívül belül varrtak. Nekem nagyon sokáig fájt, több hétig. Szakadtam, nem vágtak, gondolom ezért.

A másodiknál két hét alatt teljesen elmúltak a panaszok.

2011. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén kívül-belül varrtak. A külsőt ugyebár kiszedte a doki a hazajövetelnél. A belső felszívódó volt. Az 5. héten pottyant ki az utolsó csomó belőlem. Előtte 1 héttel 1 öltést én húztam ki, mert félig már feloldódott, de ahogy lógott a cérna, bökött. Így azt kihúztam. De mondom, a másik napra pontosan az 5. héten távozott.
2011. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem kìvul belul varrtak, szakadtam ès vàgtak is.Miutàn felszìvòdtak a cèrnàk jobb volt, de kb 2 hònap utàn szedtem magam ossze.
2011. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kívűl-belül varrtak és kapcsoztak is.Sokat vágtak és csúnyán szétrepedtem.2-3 hónap után vettem észre a wc papíron a kis cérnákat pisilés után.Fájni egészen 6 hónapig fájt,persze nem úgy mint az első hetekben de kellemetlen volt.
2011. okt. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont 5 hettel a szules utan.

Aznap egy csomó cérna kiesett.

Nekem nagyon sok nem szivodott fel, egeszen addig fajt is, amig ki nem estek a varratok.

A gatsebet is felszivodoval varrtak, de annyira fajt, hogy szules utan 3 hettel kiszedettem, mert nem engedte osszeforrni a sebemet.

En a szerencserlenebb helyzetben voltam..

2016. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!