Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megbotránkoztató kérdésemre...

Megbotránkoztató kérdésemre kaphatok választ? Aki "elintézte" a császárt, mennyit fizetett érte? Mi volt az ok, hogy kérted? Őszintén!

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

szerintem nem megbotránkozhtató... na mindegy.


Az egyik szobatársam kisirta magának a császárt. Beteg volt a kisfia a férje vigyázott rá ö meg nem akart túlhordással napokat bennt feküdni túl akart lenni rajta..

az akkor ügyeletes dokitól szerzett egy papirt hogy téraránytalanság lépett fel - túlhordta -

és a saját dokija megcsászározta rá két napra.

százvalahányezer volt mert a férje boritékban hozta be kb. egy fél centi vastag bortiték volt.

2010. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy korábbi kérdésnél már leírtam az egyik szobatársam esetét, most csak bemásolom:

"37. héten császározták, mert meglátott egy striát a hasán, és nem akarta, hogy tovább nyúljon a bőre. A gyerek 1,9 kilóval született. Közölte, hogy kér gyógyszert, mertha bedurran a melle, akkor lógni, fog, tehár még a tejbelövelés előtt állítsák le.

Nem szegény, nem buta, középiskolai matek-fizika szakos tanárnőről van szó. A férje üzletember, 500.000 Ftot adtak a dokinak, hogy minden úgy legyen ahogy ő akarja.

Reggel bejött, fél óra múlva már altatták (nem gerincbe), mert ő nem akar rá emlékezni. Első nap még a gyerekét sem nézte meg. "


A nővérem is olyan dokit próbált keresni, aki megcsászározza még a vajúdás kezdete előtt, de neki az első szülésésről nagyon rossz élményei voltak. 38 óra oxitocinos vajúdás után tolták a műtőbe, addig semmilyen fájdalomcsillapított nem kapott. Ez neki olyan rossz élmény volt, hogy megmondta, hogy ő szülőszobára mégegyszer nem megy, csak a műtőbe. 150.000 Ftot kért a dokija érte.

2010. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Úristen!Ilyen tényleg van!!!???
2010. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

persze h van. Szerintetek a nőgyógyászok feleségei hogyan szülnek????

A császárt elbagatelizálják...pedig műtét. Sokkal több probléma adódhat utána...na mind1

2010. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem megbotránkoztató a kérdésed.Az egyik barátnőmnek tényleg gerinsérve van,és így programozott császárral szült.Ilyen papírral "kérheted" a császárt.
2010. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tegnap 20:35nek

Második válaszoló vagyok

Szerintem ha valakinek orvosi indoka van a császárra, mint a barátnődnek a gerincsérv az más, de valaki csak a azért intézzi el a műtétet, mert azt hiszi, hogy az egyszerűbb, könnyebb, veszélytelenebb ...

Szerintem, ha az embernek jól képzett, megbízható orvosa van, akkor ezt a döntést rá kellene bízni. Én kétszer szültem simán, egyszer császárral, egyik sem saját döntés volt. De 100%ig megbíztam az orvosomban. A nagy baba sem feltétlen indok, és a túlhordás sem. Nekem 1,5 éves volt az első lányom, amikor túlhordással bent feküdtem, amikor válaltuk a második gyermeket, akkor azt is vállaltuk, hogy a nagy lehet, hogy itthon lesz apával. 2 hét túlhordás után szültem a másodikat 4,9 kilóval természetes úton.

Kedves Carmen22, elhiszem, hogy akkor megértetted a szobatársad döntését, de akkor is így döntött volna, ha 6 hónapos terhesen fektetik be, és 3 hónapot kell bentfeküdnie, a kisfia meg otthon van apával. Akkor is elintézi, hogy korábban vegyék ki?

2010. okt. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Én is elintézném.
2010. okt. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én magán korházban szültem már fájásaim voltak amikor meg kellett császározni mert 200 körül volt a vérnyomásom és nem akart lemenni.Akaratom ellenére történt de hát muszály volt és jó sokba került.Nagyon nagy árkülömbség van a hüvelyi szülés és a császár között.250 ezer és 350 ezer ft.szerintem ez szemtelenül nagy egy műtét miatt.Ha kértem volna magamtól kb 500-600 ezer lett volna.
2010. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A múltkor beszélgettem egy 38 hetes kismamával. Elmesélte,h. már elő volt jegyezve császárra, faros baba miatt, de a napokban befordult rendes iránybba. Én mondtam neki,h. ez tök jó, mert legalább nem vágnak, meg szülheti rendesen a babát, erre ő mondta,h. egyáltalán nem örül ennek, császárt szeretne, és a dokival megbeszéli,hogy ha lehet, tartsák magukat a megbeszélt császáros időponthoz.:S
2010. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia,


Nem tudom,h. miért kérdezed, esetleg te is császárral szeretnél szülni?

Én nem fizettem semmivel sem többet, mint amennyit akkor adtam volna, ha nem programozott császárral szülök.

Nem szültem se hamarabb, se később, a kiírt időpontban mentem be a kórházba, és aznap született meg a kislányom.

2010. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!