Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A János-kórházban fogok...

A János-kórházban fogok szülni. Érdemes sülésznőt választani? Köszi.

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én is ott szültem, mindenki normális volt. Kinél szülsz?
2010. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szió! Én nem választottam (májusban szültem) mert többen mondták -akkor még a barátnőm is ott dolgozott- hogy nagyon szuperek a szülésznők, így "fölösleges". Végülis valóban az ügyeletesnél szültünk -csak dokim volt- de annyira pozitív volt az egész, hogy tuti a kistesót Nála szeretnénk majd megint szülni. :) Ha érdekel ki volt, vagy bármi kérdésed van János kórházzal kapcsolatban írjál privit nyugodtan, szívesen mesélek.
2010. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Január 9-re vagyok kiírva és dr. Varga Antalnál fogok szülni.Eléggé izgulok már, "kicsit" félek is, hogy mi vár rám. Szeretnék egyágyas szobát, mert olvastam az egyes fórumokon, hogy a többágyas elég kellemetlen (állandó átjáróház, folyosón van a fürdő...). Szóval félve tekintek a közeljövőre.
2010. nov. 23. 08:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia, én is ott szültem. Mindegyik szülésznő nagyon aranyos és kedves.

Van egy 3 ágyas szoba, ahol bent van a vécé/zuhanyzó, én direkt oda kértem magamat. Az 1 ágyast nem tudtam volna kifizetni, és nem akartam a folyosóra járni fürdeni.

Könnyű szülést!

2010. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok, én külön szobában voltam 3 éjszaka volt 18 ezer. Van wc, zuhanyzó a szobában, meg valamelyikben tv. Ha ki tudod fizetni nagyon megéri.

2010. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En ezelott 13 evvel szultem a Janos korhazban es akkor is nagyon rendes volt mindenki,mielott jottunk haza es az egyik nover oltoztette a fiamat el is sirta magat hogy mar megyunk haza,pedig naponta tobb tiz gyerekkel van dolga,meg is fesulte a harom szal hajat,nagyon meghato volt,az orvoson kivul nem ismertem senkit ,GRATULALNI TUDOK A KORHAZNAK HOGY IGY MEGORIZTE A SZINVONALAT.
2010. nov. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én Anikónál szültem. Igaz, hogy beindított császáros volt, de vele elégedett vagyok. A szülésznő Annamari volt. Vele nem vagyok elégedett. Arogáns volt és nem segített semmit. 6-16-ig vajúdtam kb. 4x jött be, mindig bagószaga volt, és szinte alig szólt hozzám. Légzésgyakorlatok, masszázs vagy akér egy "hogy érzi magát?"... nem volt. Nagyon rossz élmény maradt a szülés, de minden más OK volt.
2010. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

11-23 08:51 vagyok


Én is az Annamarinál szültem, és 100%-ig elégedett voltam vele.

2010. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos választ. Abban esetleg tudtok segíteni, hogy mennyi hálapénzt illik adni a választott orvosnak? A szülésznőnek? És "kell" a nővéreknek is valami?
2010. dec. 3. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!