Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tulhordás miatt kórházba...

Tulhordás miatt kórházba akarnak fektetni! Ivott már valaki bábakoktélt? Hatásos?

Figyelt kérdés

2cl vodka, 2cl ricinusolaj és 2 dl narancsléből áll.

Segítsetek légyszi!


2009. jan. 14. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menyivel hordod túl a babád??Inkább lépcsözz,gugolj amíg nem megeröltetö,e´s szeretkezz egy jót pároddal.....
2009. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én ittam, meg is indította...katt a linkre ezt a kérdést én tettem fel annak idején:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2009. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, még annyit, hogy nekem nem indította be más, csak ez.

Sétáltam, szeretkeztem, de semmi.

Előző voltam.

2009. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi nem indította be a szülést, a bábakoktélt nem próbáltam. Elég hányingerkeltő már a leírása is, így inkább kihagytam. Be is fektettek a kórházba, és 13 napot hordtam túl a kisfiamat. Akkor sem indult meg a szülés, de mivel nem volt jó a pici szívhangja megcsászároztak.

Kívánok több sikert Neked!

2009. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
engem is be akartak fektetni, 3 nappal a kiírt dátum után. Már indultunk volna a kórházba amikor elfolyt a magzatvíz... kérd meg a babádat, hogy jöjjön ki! Próbálj kicsit lazitani, relaxálni, befelé figyelni és elengedni a babát. Hátha segít!
2009. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kipróbáltad légyszi ird meg a hatást,én is ma töltöttem a 40 hetet és pénteken be kell feküdnöm a kórházba, ha neked bejön megiszom én is, van itthon hozzá mindent.Kérlek ird meg!
2009. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Délután 16:15-kor ittam meg a koktélt.

Egyenlőre még semmi nem történt.

2009. jan. 14. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!