Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mezőtúri kórházban kit ajánlan...

Mezőtúri kórházban kit ajánlanátok szülésznőnek? Vagy az orvos hozza, Akivel szeret együtt dolgozni?

Figyelt kérdés
Itt tényleg a szülésznőé a nagyobb szerep? Úgy hallottam, Ő többet segít, mint az orvos maga. Mik a tapasztalataitok?
2010. nov. 25. 07:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet itt is fogadni szülésznőt,de ha nincs,akkor annál szülsz aki épp műszakban van.Szerintem nem csak mezőtúron hanem az ország más részein is a szülésznőké a nagyobb szerep,hisz az orvos csak a finisben jön.Velem nagyon rendesek voltak.Most lesz 2 hónapos a babám.Ügyeletes szülésznőnél szültem,aki hívta a dokimat mikor már úgy állta a tágulás.A szülés alatt is a szülésznő állta lábam közt,az orvos pedig hol a hasamat nyomta,hol a fejemet tartotta nyomásnál.nekem ezek a tapasztalataim.Az elsőt szolnokon szültem és ott is úgy van hogy a szülésznőé a nagyobb feladat.21 hónapos kisfiú és 2 hónapos kislány anyukája.
2010. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én az ügyeletes szülésznőnél szültem. Végig ott volt de az orvos is lejött 2óránként, mondjuk én éjszaka vajúdtam aztán reggel császároztak. Túri vagy?
2010. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!