Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányán a Szent Borbála...

Tatabányán a Szent Borbála kórházban kit, melyik szülészt-nőgyógyászt ajánljátok? Ha tudtok az orvos nevével együtt írjatok véleményeket.

Figyelt kérdés

Érdekelnek jó és rossz vélemények is, minél több annál könnyebb a választás.

Köszi


2009. szept. 15. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr. Pazár Dánielt ajánlom.

Én hozzá járok. Az első gyermekemet Dr. Lizánecz Péternél szültem, de inkább a Pazár doktor. Most Nála fogok szülni.

Mindig kedves, segítőkész.Megbízható, és alapos.

Ha kellene a telefonszáma, ahol bejelentkezhetsz, szívesen megadom. De a Ferenczi doktort nem ajánlom. Bár sokan járnak hozzá, de én csak rosszat hallottam Róla.

2009. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szia

én az Eszlári doktor úrnál szültem nagyon rendes volt bár én nem fogadtam fel se őt se senkit.a szülésznőm Magyariné Ildikó volt(remélem jól irtam a nevét) ő nagyon rendes volt.végig ott volt velem segített nagyon sokat.azt mondják a dokiról (dr.Eszlári Péter a teljes neve)hogy ő tud a legszebben varrni és hogy nagyon alapos.2 hónapja szültem de semmi bajom és meg se látszik én mindenképpen csak ajánlani tudom őket.ha nincs fogadott dokid akkor is rendesen ellátnak és nagyon segítőkészek a szülésznők is és a csecsemősnővérek is.szerintem Ferenc Zoltán is jó doki illetve Pődör Péterről is csak jót hallottam.bocs ha sokat irtam de remélem tudtam segíteni.

2009. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha van még vélemény írjatok!
2009. szept. 19. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!