Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nst után van vizsgálat is...

Nst után van vizsgálat is amit az orvos végez? Fogadott dokim van, csak ezt elfelejtettem tőle megkérdezni. Holnap megyek a kórházba Nst-re, és azt mondta hogy utána majd ott találkozunk és együtt megnézzük az eredményt.

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk (Baján)az első nst 36 hetesen van, és után veszik le a cervix váladékot !(kenetet)!!Vizsgálni nem vizsgálnak!

De biztos kórház függő!

2010. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NST után engem nem vizsgált meg az orvosom,csak a papírt nézte meg.Engem nem macerált már vizsgálatokkal.Az utolsó a 35.héten volt (nyílt a méhszáj),a 38.héten is csak kenetet mintát vett le.Lehet,hogy ez is doki függő,nem tudom.Könnyű szülést!
2010. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Engem eddig mindig megvizsgált a doki.Most 38 hetes terhes vagyok,és első Nst lesz...de akkor tényleg mindenütt máshogy mennek a dolgok :)

Még egyszer köszönöm,és boldog baba várást!

2010. máj. 11. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!