Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméti szülészetről...

Kecskeméti szülészetről véleményeket várok, Korányi László nőgyógyász milyen orvos?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 22:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát a szülészetről Nekem nincs túl jó véleményem. 5 hónapja szültem ott. Az valami borzalmas. Pl az egyik szülőszobában a 2 ágyat csak egy függöny választja el. Tehát, ha valaki nagyon szenved, azt ha, épp van valaki a szomszédban hallja. Főleg ha apuka is ott van. Az oké, hogy az én párom ott van, de könyörgöm ne hallgassa más végig az én szülésemet. Meg szerintem apa se kíváncsi a másikra. (Szerencsére mellettünk nem volt senki). Hát meg azok az ágyak szörnyen kényelmetlenek. Én még ellazulni se tudtam normálisan, mert mindenhogy fájt mindenem, és még az ágy is nyomott.

A gyermekágyas osztály: Na ott arra kell készülni, hogy 5 kórteremre van 3 WC és 3 tusoló. Minden kórterem azt hiszem 6 ágyas, és amikor én voltam "telt ház" volt. Képzelheted egyik másik mit képes hagyni maga után. Néha megmozdulni is nehéz az ember lányának, nem hogy még takarítson a másik után, ha nem trutyis WC-n akarja intézni a dolgát.

Na kb ennyi. Azért remélem nem rémisztettelek el nagyon.

2010. nov. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Én már 2x szültem ott,tény hogy nincs nagy luxus,hisz nem magánkórház!!!! Az hogy 6 ágyasak a kórtermek,megint csak érthető,még mindig azt hangsúlyozom,hogy megyei kórház,és millió meg egyen szülnek ott nap mint nap. Nekem nem volt baj azzal,hogy 3 tusoló volt,nem egyszerre mennek az anyukák tusolni,nem kellett a folyosón dekkolnom soha,hogy kivárjam a sorom.A wc-k tisztaságáról annyit,hogy a takarítónéni napjában TÖBBSZÖR is bement a fertőtlenítővel,és kitakarította a rohadtul igénytelen anyucik mocskát,akik,akár milyen kórházba mennél,mindenhol fel lelhetők! Sajnos. De soha nem kellett véres cuccokat törölgetnem az ülőkéről,mielőtt leültem. Pedig nem csak 5 napot feküdtem bent!!!Az első koraszülés lett,előtte 3 hetet voltam bent,szülés után 1 hónapot. És nem panaszkodhatok ilyen téren.A másodikkal is összesen 3 hetet.

A szülőszobákban tény,hogy nem a leg hipi szupibb a szülőágy....erre megint mit tudok mondani?! Örüljünk,hogy ilyen is van,és nem zárták be ezt is! Van jobb felszerelésű,egyszemélyes szülőszoba is,oda mennek be az apukák is,és nem kell hallgatni a másik anyuka nyögéseit.

A szülésznők szerintem kedvesek,és barátságosak.Persze mint mindenhol,akadnak kivételek.

A csecsemősökkel én személy szerint nem voltam elragadtatva,ennyi negatívumot tudok mondani. De megelőzöm a ,,bajomat,,. Májusban szülöm a harmadik babánkat,és baba-mama szobába kérem magunkat.Ajánlanám mindenkinek! Van alapítványi 1 ágyas is,és vannak több ágyasak abból is.A nővérkék aranyosak,egy volt a sok bent töltött hetem alatt,aki nem volt annyira szimpi.Nem volt bunkó,csak túl zárkózott,és csendes volt,nem volt egy nagy pletyis,mint a többi. :) De ennyi.

Szóval ha valakinek nem jön be hogy csak 3 tusoló van,meg sokágyasok a kórtermek,fizesse meg az igényeit,és mennyen magánkórházba szülni,vagy kisebb,jobb felszereltségű kórházba. A választás mindenki előtt ott áll.

2010. nov. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért kedves 2. válaszoló,nem értek Veled egyet.Igaz,hogy én bp.-i vagyok,és itt szültem már 2x,de szerintem a kényelmes szülőágy,és a normális tusoló/wc alanyi jogon kell,hogy járjon.Tudom,itt Pesten van lehetőségünk,hogy sok kórház közül választhassunk,de akkor is gyalázatosnak tartom,hogy ezt Te normálisnak,és elviselhetőnek tekinted!Én sem magánkórházban szültem,hanem az egyik legtöbb szülést bonyolító bababarát kórházban,mégsem fogadnám ezt el.Itt minden szülőszoba 1 ágyas,a kórtermek max.4 ágyasak,tusolóval,wc-vel.Szerintem ez nem luxus.
2010. nov. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy nem a tudatlan pesti beszél belőlem,hiszen a Nagymamám Kiskunfélegyházi,és nagyon nagyon sok időt töltöttem lent(Szegeden és Kecskeméten is).Sajnálatos,hogy a Félegyházi kórház szülészetét(és még sok mindent)megszüntettek.
2010. nov. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Kedves 3.!

Azért vagyok ,,ilyen elégedett,, ezzel is,mert a környékben,nagyon gyalázatosak a kórházaink. Nem sorolok intézményeket...ezek közül választottam a leg elfogadhatóbbat,Kecskemétet.Gondolhatod,akkor a többiben mi van.. :S És igen,ahogy írod,örülök,hogy nem kell Szegedig utaznom,és a családnak/ innen 90 km./ hogy szülni tudjak,vagy épp Pestig,mert megszüntették a környékbeli szülészeteket. :(( Mint Pl. a K.K.félegyházit.Ott is volt szerencsém járni, a rokonságból sokan szültek ott az elmúlt években.Szóval ezért merek pozitívabb véleményt írogatni felelőtlen módon! :S Az első babánk korás lett. Ha nem Kecskeméten szülök,hanem Pl.a mi megyénkhez tartozó kórházban,lehet már nem él a lányunk.A legkorszerűbb PIC részleg van Kecskeméten,országosan az első 3 legjobb-ban van benne.

2010. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Én februárban szültem Kecskeméten. Panaszkodni nem tudok. A szülőszoba olyan amilyen, de hát nem wellness-ezni megy oda az ember. Én 14 órát töltöttem ott. Kibírtam. A szülésznők normálisak. A dokit nem ismerem akit írtál, úgyhogy arról nem tudok mit írni. Én baba-mama szobában voltam és nagyon jó volt, csak ajánlani tudom. 2-en voltunk egy szobában. a nővérek nagyon segítőkészek voltak mindenben. Rosszat nem tudok mondani semmiről. Bár a kaja jó sz@r volt.
2010. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kórházról leírt tapasztalatokat.Senki nem ismeri Korányi Lászlót?
2010. nov. 26. 12:24
 8/20 anonim ***** válasza:

Én is februárban szültem, ráadásul egy olyan napon, amikor rengetegen szültünk.A szülésznők velem nagyon kedvesek voltak, a nővérek is.A csecsemősöktől ha kérdeztél válaszoltak, ha kérted, segítettek.Ki kell nyitni a szádat, ha akarsz valamit.

Korányi doktort nem ismerem, sajnos,de:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=83&keres..

2010. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, mintha nem fejezted volna be a mondatodat. Talán hallottál róla valamit?
2010. nov. 26. 21:26
 10/20 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Nem hallottam róla semmit, csak belinkeltem az eddigi vele kapcsolatos kérdéseket!

Üdv.:K.

2010. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!