Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kazincbarcikán egy jó szülész-...

Kazincbarcikán egy jó szülész-nőgyógyász orvos?

Figyelt kérdés
Olyan lenne jó akinek van magánrendelése is, de nem a csillagos ég a díja. És aki szívvel lélekkel foglalkozik a páciensekkel. A 2. babán gondolkozunk, és ahhoz nem szeretnék visszamenni akinél először szültem. Légyszi ha tudtok akkor írjátok már meg a díját is. Meg hogy hol rendel magánba.
2011. aug. 18. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Dr. Váradi Józsefet ajánlom neked... Nekem is ő a dokim,sőt magánrendelésre se kell járni hozzá,mert mindig az osztályon szokott megvizsgálni,a borítékba én alkalmanként 2000-3000 Ft-ot adok. Nagyon rendes,aranyos kedves ember,és nagyon sokat jelent,hogy ő még ultrahangozik is... Hidd el nagyon közvetlen :)
2011. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!