Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kistarcsai Flór Ferenc...

A kistarcsai Flór Ferenc kórházban az elmúlt időszakban mik a tapasztalatok a szülést levezető ügyeletes orvosokról? Van félnivalóm valamelyiktől is?

Figyelt kérdés
Kivételesen a negatívumok érdekelnek, hogy ha annak kerülünk a kezébe, akivel nagyon nem volt valaki megelégedve, legyek rá felkészülve.
2009. szept. 14. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mikor én szültem volt egy fiatal nő, a nevére nem emlékszek. Ő vett fel, szivárgó vízzel és fájásokkal az osztályra akart tenni, mondván ami szivárog belőlem az nem magzatvíz mert nem zöldült be a lakmusz papír, idősebb kollégája vikágosította fel, hogy az, a vizsgálata pedig egy nemierőszakkal is felért... végül a váltással szültem, Szentágotainál, Ő tünemény, csak hullák lettünk mire hozzám került. a szülésznő gárda akkor nagyon le volt strapálva, ők is mufurcak voltak... mondjuk teltház volt, de nagyon:(
2009. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előttem szolóhoz csatlakoznák.Dr.Kovács Réka ha jol emlékszem a nevére engem is ő vett fel és nagyon nem tudta eldönteni hogy mit csináljon velem.Féltem nagyon.És jött Szentágotai váltásban és nála szültem örültem nagyon.Nagyon-nagyon aranyos rendes orvos:)
2009. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De érdekes!A barátnőm is a Kovács Rékánál szült(tavaly)és ő maximálisan elégedett volt vele.Igaz,neki a fogadott orvosa.
2009. szept. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szuper...én is a Kovács Réka Doktronőről hallottam nem túl kedveset. Barátnőm sírt, hogy nagyon fáj már neki cirka 20órás vajúdás után, és közölte vele a nő, hogy amikor csinálták nem fájt, meg hogy tudta mit vállal, nem?

Remélem nem Ő lesz. Lehet még gyorsan fel kéne fogadni:-)?

2009. szept. 18. 09:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Most már én is kimerem irni hogy a Kovács Réka nem nőgyogyász nő létére mert ami fájdalmakat okoz a másik nőnek az kibirhatatlan.És emberileg is.Remélem én is hogy nem ő lesz az ügyeletes amikor szülsz.Szoritok neked.Szép és jó szülést kivánok igy ismeretlenül neked:)
2009. szept. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kovács Réka szerintem normális a Várkonyi Péterrel vigyázz ha berángatják nagyon mérges és bunkó tud lenni márha bejön egyáltalán :/
2009. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Sziasztok! Én Kovács Rékához járok terhesgondozásra és teljesen meg vagyok elégedve vele. Szerintem nagyon aranyos és kedves, és úgy látom, hogy érti is a dolgát. Persze mindenkinek lehetnek rossz napjai, így gondolom ez alól ő sem kivétel.

Én is a kistarcsai kórházban fogok szülni, még előre nem tudni, hogy a doktornő el tudja-e vállalni a szülésemet, mert szabira készül abban az időben. De remélem, hogy ha esetleg egy ügyeletes orvost fogok ki, ő is normális lesz!!!

2009. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11:07 akkor neked nagyon nagy szerencséd van.Mert rengeteg rosszat hallani erről a "Dr" nőről.Pénzt az szereti nagyon az biztos.Tapasztalat.Mikora vagy kiirva szülni?De ha hozzá jársz akkor nem jön be hozzád ha szülsz?Na ne:(Nagyon könnyű szülést kivánok neked és a babushoz meg sok boldogságot:)
2009. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
várkonyinak súlyos ezreket hagytam ott és be sem jött mikor szültem
2009. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

11.07es, kérlek írd meg, mikor szülsz, hátha szerencsém lesz. én okt elejére vagyok kiírva.

amúgy eszem ágában sincs egy orvost sem eláztatni, de amit a barátnőmnek mondott, az úgy is volt.

2009. szept. 18. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!