Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg ennyire elterjedt az...

Tényleg ennyire elterjedt az aranyér terhesség illetve szülés után?

Figyelt kérdés
Volt itt ezzel kapcsolatban egy kérdés és az egyik válaszoló azt írta hogy 10 nőből 8-nak kijön. Ezen én elképedtem. Azt hittem előfordul hogy egyeseknek kijön de azt hogy szinte mindenkinek? Normális ez? És nem lehet tenni ellene valamit? És ha valakinek egyszer kijött akkor már mindig elő fog után jönni?
2010. nov. 29. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a statisztikai szám szerintem is túlzás.

Én három hete szültem, sem terhesség alatt sem szülésnél nem volt ilyen problémám.

2010. nov. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kisnita ***** válasza:
100%

Hát én eddig úgy gondoltam, hogy 50-50% kb, de nem tudom. Nekem kijött a terhesség alatt, a szülés után csak rosszabb lett:S Egy csajt írta nekem 1x, hogy őt az aranyér miatt császározták meg. Akkor hallottam ilyenről először. Én is császárral szültem, de én nem az aranyerem miatt. (sajnos)

Az egyik barátnőm októberben szült, neki se a terhesség alatt se a szüléskor nem jött elő. Kitudja mennyi igaz ebből a statisztikából...

2010. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kijött terhesség alatt, és most szülés után is megmaradt...

Nem tudom mi az igazság a statisztikából, de sajna én is sokaktól hallom, hogy aranyerük lett.

2010. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem szüléskor semmi, hanem 6 héttel utána jött ki!!! Ha egyszer kijön, akkor sajnos mindig ki fog jönni időnként :-(
2010. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon gáz. Meg lehet előzni valamivel?
2010. nov. 29. 20:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én válaszoltam is arra a kérdésre, mármint nem én írtam hogy 8 nőnek,csak emlékszem a kérdésre. Nekem sosem volt ilyen gondom, aztán 16 hónapos volt a kislányom amikor észrevettem és mondta az orvos hogy ez bizony a szülés miatt. Nem akartam elhinni, mert hogy a fenébe amikor akkor már 16 hónapja szültem. De hát mégis csak attól, aztán már 20 hónapos a kislányom és nem kellettek azóta sem gyógyszerek rá, pedig bármikor kijöhet. Ha meg lehetne előzni akkor valószínűleg én is megelőztem volna, hiszen ki akar vele szenvedni.
2010. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha hajlamos vagy rá akkor a nyomástól kijöhet...anyum is így járt...borzasztó neki azóta is, bár lekopogom elég ritkán jön ki.

Nekem nem jött ki, bár én császárral szültem és nem is vagyok rá hajlamos, volt helyette más popsi gondom, elég volt amiatt félni:)

Megelőzni? semmivel, de utána kezelni lehet igen:)

és ülőpárna, vagy úszógumi, ha kijönne, mindneképp kell!!!

2010. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

JAJ ez az aranyér probléma nekem is megvan még mindíg

a terhességem vége felé nekem is kijött..

a szülés alatt meg..hú..inkább nem is mondom..:)

azóta is van szerintem nem múlik el..

ha meg lesz másik babánk mégúgyse

2010. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!