Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen aranyér...

Terhesség alatt milyen aranyér elleni kenőcsöt lehet használni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A Reparont és Spertit ajánlják.
2011. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. febr. 25. 10:15
 3/8 anonim ***** válasza:
én is a reparont használtam
2011. febr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lehet hülyeséget kérdezek, de ha bekenem vele, akkor nem lehet az hogy véletlenül a hüvelyhez is kerül és problémát okoz?
2011. febr. 25. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem! Nyugodtan kend be.
2011. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

általában jó, ha meg tudod oldani, hogy este lefekvés előtt, mielőtt vízszintesbe kerülsz - használod. Ha nem csak a kenésre gondolsz, maga a krém meleg hatására ugyanúgy kifolyhat egy picit. De a kúp is. Használj esetleg tisztasági betétet nap közben sűrűn cserélve. Nem lesz semmi gond. Nem ajánlanák hasonló esetben.

Másrészt fontos, hogy az aranyér kb. hol helyezkedik el. Külső v. belső. Ennek megfelelően kúp vagy kenőcs. Biztonsággal ajánlják...

2011. febr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hemorid is jó.
2011. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sperti
2011. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!