Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegeden lehet választott...

Szegeden lehet választott dokim, vagy az ügyeletesnél kell szülnöm?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy van valamilyen új törvény, miszerint csak az ügyeletes doki lehet bent a klinikán.
2008. jan. 15. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol lehet választott orvosod, bár tök fölösleges, mivel minden szülész orvos éppen olyan jól érti a dolgát, nme véletlenül foglalkozik ezzel. A választott orvos szerintem a gazdagok kiváltsága, csak éppen ettől nem lesz senki több vagy jobb, és nem is kap többet vagy jobbat. Én az ügyeletes dokinál szültem, nem is lett volna pénzem megfizetni egy saját orvost, mivel még szülés előtt egyedülállóvá avanzsáltam, de egy rossz szavam sem lehet az ellátásra nézve. Gondolom most a gazdag elit-mamik le fognak pontozni, de csak nyugodtan, nem zavar.
2008. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem hurrogom le az előttem szólót, teljesen igaza van, az ügyeletes orvos is épp olyan jól el tudja (és kell is neki) a feladatát, mint a fogadottt orvos. Én az első alkalommmal fogadtam orvost, de nem azért mert gazdag vagyok, sokáig kuporgattam a dokinak, mert megmondta, mennyit kér. Most nem fogadott orvosnál fogok szülni, azóta elköltöztem, és ebben a kórházban nem lehet. Nyugi, az ügyeletes orvosnál is ugyanolyan lesz szülni, fájni fog, de megéri, és csak a baba a fontos.
2008. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!