Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák, első...

Császáros anyukák, első császár után mikor szülted a második gyermeked, és hogyan?

Figyelt kérdés

17 hónapos a kisfiam, császár lett, nagy baba volt, 4 kg.

Úgy tervezném, hogy kb. 2,5 év legyen a 2 baba születése között. 34 éves vagyok.

Ilyenkor tuti hogy császár lesz a 2. baba is?

Leírnátok kinél hogy alakult, ill. kinek mit ajánlott az orvosa? Köszönöm!


2010. dec. 3. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónap múlva szülök, 29 hónap különbséggel.Nekem plasztikai varrattal varrtak, ez gyengébb, de sokkal kíméletesebb. Ehhez kevés ez az idő, pláne, hogy 4,5 kilós volt a fiam. Így prog császárom lesz, nehogy szétrepedjen a méhem a nagy gyerektől vajúdás során.
2010. dec. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Max. 8 hetem van még hátra, ha gondolod, megírom, hogy mi volt.

Nálunk 27 hónap lesz (kb.) a két gyerek között, de nagyon szeretnék természetes úton szülni.

Az orvos nem ajánlott semmit. Mondtam neki, hogy szeretnék "rendesen" szülni, ha lehet. Visszakérdezett, hogy "nem akar császárt?!" Mondtam, hogy nem. Erre megint visszakérdezett: miért?

Elmagyaráztam neki, aztán ennyiben maradtunk. Majd meglátjuk.

Szép nagy fiam lesz, de bizakodom. :)

2010. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is 34 éves vagyok és pénteken töltöttem be a 39. hetet több orvossal és szülésznővel beszéltem és azt mondták mind, hogy 90%, hogy császár lesz, 29 hónapos a kislányom, és nincs fogadott dokim. Hétfőn megyek nst-re akkor döntenek, hogy be kell -e feküdnöm.

2010. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
22 hónapos a fiam, 4 kilóval született, téraránytalanság, túlhordás miatt császárral. A lányom 3 hete született szintén császárral. Simán szerettem volna, de ő is 4 kilósra nőtt:) Így a dokim azt mondta ne kockáztassunk legyen progis császár. Végig benne volt a sima szülésben, de így hogy a kiscsajszi is nagyra nőtt, nem. Már nem bánom örülök, hogy egészséges cukorpofa lány lett:)
2010. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! akkor ezek szerint nagy esély van a 2. császárra, főleg ha nálunk is ő is nagy baba lesz, végül is nem baj, a lényeg, hogy minden rendben legyen!

Kedves 2. válaszoló! mindenképpen írd meg légyszi, hogy mi volt, nagyon szurkolok!

persze a többiek is megírhatják, nagyon érdekel a dolog!

köszi még egyszer!

2010. dec. 5. 13:13
 6/13 Andika001 ***** válasza:
100%
nekem is császár volt az első.2,5 év van köztük.végig azt mondták az orvosok ő is császár lesz.voltam már altatós orvosnál is.amikor eljött a szülés ideje felfeküdtem a szülő ágyra és spontán megszültem.de az egész műtös csapat az ajtóban állt:)
2010. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszi neked is! és gratulálok! :))
2010. dec. 5. 21:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia első szülésem 2006 májusban volt rá utána kb 3,5 évre 2009 szemptemberbe volt a 2 szülésem ami nálam császár lett sajnos a legtöbb esetben császár után ritka aki sima uton szül sok korházba nem is engedik meg meg ezz függ a szülés ota eltelt idötől a heg vastagságától no meg persze a korház hozzá állásbol is!
2010. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Most 9 hónapos a lányom, császár lett 16 óra vajúdás után, most 3 hónapos terhes vagyok és azt mondta az orvos, hogy majd meglátjuk,de én császárra készülök.
2010. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is!

Kedves Utolsó! hú a te eseteden csodálkozom, mert hogy hamar jön a következő babád, és az orvos mégis lát esélyt a természetes szülésre.

2010. dec. 10. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!